Giant

EKO Nowy najemca Mokotów Plaza

Mokotów Plaza w Warszawie
Mokotów Plaza
Budynek Mokotów Plaza należący do hiszpańskiego funduszu Azora Europa pozyskał nowego lokatora. Jest nim Centrum Medyczne ENEL-MED SA.

ENEL-MED wprowadzi się do budynku Mokotów Plaza w IV kwartale 2015 roku. Przychodnia zaoferuje pacjentom szeroki wybór konsultacji u lekarzy różnych specjalności oraz możliwość wykonania na miejscu różnorodnych badań, w tym także skorzystania z programu profilaktycznego „24h dla zdrowia”, w ramach którego, zaledwie w jedną dobę, kompleksowo sprawdzany jest stanu zdrowia.

 

Warto wspomnieć, że w budynku Mokotów Plaza w ostatnim okresie zostały zawarte dwie transakcje przedłużenia umów najmu: Telepizza renegocjowała umowę najmu biura o powierzchni 415 mkw. na kolejne lata, natomiast firma KCR, prowadząca badania kliniczne oraz oferująca usługi doradcze dla branży farmaceutycznej, biotechnologicznej i medycznej, dobrała dodatkową powierzchnię. Spółka ta zajmuje 1300 mkw.

 

W transakcjach najmu na ponad 2400 mkw. właścicielowi budynku doradzała międzynarodowa agencja Savills, która jest agentem wyłącznym inwestycji, odpowiedzialnym za wynajem wolnej w niej powierzchni.

 

Cieszymy się, że kolejny najemca wybrał budynek Mokotów Plaza na swoją siedzibę, a Telepizza i KCR przedłużyły umowy na kolejne lata. Należy podkreślić, że obecność renomowanej placówki medycznej będzie stanowić dodatkową wartość dla najemców Mokotów Plaza.  Przebudowa lobby recepcyjnego i holi windowych w 2014 roku pozytywnie wpłynęła na wizerunek budynku. Najemcy doceniają nowoczesne wnętrza Mokotów Plaza oraz jego niskie zużycie energii i optymalną wydajność istniejących systemów zarządzania. Dzięki temu obserwujemy zwiększone zainteresowanie ze strony potencjalnych najemców – mówi Anna Szelc, reprezentująca fundusz Azora Europa w Polsce.

 

Mokotów Plaza jest 5-kondygnacyjnym budynkiem, oferującym 15 300 mkw. powierzchni biurowej. Lokalizacja na warszawskim Służewcu zapewnia najemcom łatwy dostęp do środków transportu publicznego.  Budynek uzyskał certyfikat BREEAM In-Use z oceną bardzo dobrą w kategorii Asset Rating (budynek) oraz oceną doskonałą w kategorii Building Management (jakość zarządzania).


0.0
Napisz pierwszy komentarz