Kart Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoCity Space logoBusiness House logoCHB14 logoLobos Nieruchomości logoEcho Investment logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoAgrobex Sp. z o.o. logoSpectra Development logoCity Office logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoSchüco International Polska logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoPorto Office B Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoCOTEX Office Centre logoFYI Commercial Consulting logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoTétris Poland logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoNowy Styl Group logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoArchicom logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoLC Corp S.A. logoGłówka Pracuje logoKwiaty dla biura logoOnyx Business Point logoTorus logoAluprof S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoPRO-INVEST S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

BikeDay w biurowcach

BikeDay to cykl imprez dedykowanych miłośnikom rowerów.
BikeDay to impreza popularyzująca rower jako wygodny środek komunikacji w mieście.
Jutro przed budynkiem Mokotów Plaza odbędzie się BikeDay. Jest to impreza popularyzująca rower jako wygodny środek komunikacji w mieście.

Czwartek 25 sierpnia br. na Mokotowie związany będzie z rowerami. Na ul. Postępu 6 w Warszawie odbędzie się BikeDay. Do udziału w tym wydarzeniu zostali zaproszeni pracownicy budynków Mokotów Plaza oraz biurowców IRIS i Cybernetyki 7B

Codzienne dojazdy rowerem to aktywnie spędzony czas. Liczymy, że dzięki tej akcji uda się przekonać pracowników, że rower jest świetnym środkiem komunikacji, który pozwala uniknąć korków w drodze do pracy. Zależy nam  na zachęceniu pracowników do integracji i angażowania się w życie biurowców – mówi Katarzyna Głowacka z Działu Zarządzania Nieruchomościami Savills.

BikeDay to cykl imprez dedykowanych miłośnikom rowerów. Organizowany jest on w całej Polsce. Inicjatorem akcji jest dział zarządzania nieruchomościami Savills, a za organizację odpowiada firma Bike2Box

W tym roku mamy za sobą ponad 20 imprez pod hasłem BikeDay w Warszawie, Krakowie i Poznaniu. Niezmiennie cieszą się one dużym zainteresowaniem pracowników budynków biurowych. Dojazdom do pracy na rowerze sprzyja aura, ale też remonty w miastach - choćby ten, który właśnie ruszył na ul. Marynarskiej w Warszawie – mówi Radek Kozubski z Bike2Box. 

Podczas wydarzenia w godzinach 8:00–16:00 będzie można przetestować różne rodzaje nietypowych jednośladów, oddać rowery do serwisu, wziąć udział w konkursach, a także poszerzyć wiedzę z zakresu pierwszej pomocy i ratownictwa. 

Jestem przekonany, że przyszłość zarządzania nieruchomościami to angażowanie pracowników w życie budynków, tworzenie wokół nich społeczności i stwarzanie okazji do spotkań, zabawy i integracji. Rolą świadomych zarządców nieruchomości jest maksymalizacja pozytywnych doświadczeń najemców i zaspokajanie ich potrzeb związanych z prywatnymi pasjami czy hobby, takimi jak choćby jazda na rowerze do pracy. Tym bardziej, że inwestycja w infrastrukturę rowerową przynosi realne korzyści ekonomiczne. Nie bez przyczyny na zachodzie popularny jest termin bikenomics. Z wyliczeń duńskiej firmy badawczej TNO wynika, że każdy 1 proc. wzrost liczby pracowników dojeżdżających do pracy na rowerach, przekłada się na 27 milionów EUR firmowych oszczędności rocznie. To oszczędności, o które warto walczyć – dodaje Radek Kozubski. 

 

Napisz pierwszy komentarz
mantra