Giant

EKO W Eurocentrum umyjesz samochód

Eurocentrum Office Complex
Eurocentrum Office Complex
W lipcu w Eurocentrum Office Complex rozpocznie działalność myjnia samochodowa sieci Carsan.

Eurocentrum Office Complex jest inwestycją, w której Grupa Capital Park konsekwentnie rozwija strategię Biuro Plus, dzięki której pracownicy budynku oraz okolicznych obiektów mają zapewniony dostęp do punktów odpowiadających na rozmaite potrzeby – sklepu spożywczego, drogerii, apteki, pralni, salonu fryzjerskiego i pielęgnacji paznokci, bistro i kawiarni. Teraz ofertę usług uzupełni myjnia samochodowa.

 

Inwestor Eurocentrum podpisał umowę najmu z siecią Carsan, która na terenie kompleksu otworzy swój nowy punkt. Myjnia zajmie ok. 100 mkw. w garażu podziemnym na poziomie -3 w budynku Delta.  

 

Klienci Carsan będą mieli do dyspozycji dwa stanowiska do mycia. W ofercie  myjni znajdzie się m.in.: mycie nadwozia, sprzątanie wnętrza, woskowanie, zabezpieczanie lakieru, czyszczenie i konserwacja skór, ozonowanie czy kompleksowe pranie wnętrza.

 

Eurocentrum Office Complex po ukończeniu realizacji drugiej fazy będzie jednym z największych ekologicznych biurowców w Warszawie. Zaoferuje 69 578 mkw. powierzchni najmu, w tym 67 005 mkw. powierzchni biurowej. W czerwcu 2014 Grupa Capital Park oddała do użytkowania, w ramach pierwszej fazy inwestycji, dwa budynki – Beta i Gamma o łącznej powierzchni 42 337 mkw. Druga faza realizacji projektu obejmie piętnastokondygnacyjny budynek Delta o powierzchni najmu 27 241 mkw. Eurocentrum Office Complex powstaje w oparciu o zasady  LEED CS Gold.


0.0
Napisz pierwszy komentarz