Proton Office

Grupa Capital Park z dwoma umowami najmu

Biurowiec Royal Wilanów
Biurowiec Royal Wilanów
Inwestor zawarł dwie umowy dotyczące najmu powierzchni przez Green Caffè Nero

Dwie kawiarnie pod marką Green Caffè Nero znajdą się w biurowcu Royal Wilanów oraz przy Al. KEN 18 na warszawskim Ursynowie. W pierwszej lokalizacji najemca zajmie 191 mkw. powierzchni handlowej, natomiast w drugiej lokal o metrażu 204 mkw.    
 

Kawiarnie tworzymy dla naszych klientów. Zależny nam, by stanowiły one wyjątkowe punkty na mapie lokalnej społeczności. Dlatego cieszymy się z możliwości otwarcia nowych lokalizacji w Wilanowie i na Ursynowie. Traktujemy je jako dopełnienie strategii rozwoju naszej marki w Warszawie. Jednocześnie jest to dla nas nowe doświadczenie – wychodzimy poza ścisłe centrum miasta zbliżając się do miejsc, w których mieszka wielu naszych klientów. Kontynuujemy także poszukiwania kolejnych ciekawych lokalizacji – mówi Adam Ringer, Prezes Green Caffe Nero.

 

Royal Wilanów systematycznie poszerza grono najemców z branży gastoromniczej. Na wynajem powierzchni zdecydowały się już takie firmy jak restauracje Bierhalle czy Czas na wino. 
 

Royal Wilanów będzie posiadał pięć kondyknacji oraz zaoferuje 29 787 mkw. przestrzeni biurowej oraz 6 920 mkw. Porjekt biurowca powstał w pracowni JEMS Architekci.


0.0
Napisz pierwszy komentarz