Nowy Styl Group logoPodium Investment logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoFYI Commercial Consulting logoSpectra Development logoCity Space logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoINTER-BUD logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoArchicom logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoDEVCO Sp. z.o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoTorus logoVastint Poland Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoGTV Lighting logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoTétris Poland logoOlivia Business Centre logoVantage Development S.A. logoLC Corp S.A. logoBusiness House logoAluprof S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoARTSERVIS sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoKontor logoCOTEX Office Centre logoUNIMOR Development S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoForbo Flooring Systems Polska logoEcho Investment logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Grupa Capital Park włącza się w akcję „Okulary dla Afryki”

Biurowiec Royal Wilanów przy ul. Klimczaka 1 w Warszawie.
Dziś rozpoczęła się akcja Okulary dla Afryki. Nieużywane już okulary mogą znów stać się przydatne. Wśród punktów zbiórki znajdują się obiekty Grupy Capital Park w Warszawie, czyli biurowce Royal Wilanów oraz Eurocentrum Office Complex.

Jest to już druga edycja akcji „Okulary dla Afryki”. Organizowana jest ona przez Klinikę Okulus i dr Iwonę Filipecką, ambasadorkę fundacji Dzieci Afryki. W zeszłym roku udało się zebrać ponad sześć tysięcy par okularów, a każda z nich stanowi wielką zmianę dla osoby, która z powodu swojej wady wzroku nie była w stanie wcześniej efektywnie uczyć się czy pracować. 

 

Oddawać można okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne – zarówno „plusy”, jak i „minusy”, ale bez cylindrów. Okulary powinny być w dobrym stanie – bez zarysowań czy pęknięć w centrum szkła, a także kompletne – zawierać i oprawki i szkła. W dobieraniu właściwych okularów na miejscu pomoże dołączona karteczka z opisem mocy szkieł. Aby ograniczyć wagę paczek i ułatwić proces rozdawania, należy przynosić okulary w niezawiązanych plastikowych torebkach śniadaniowych, bez etui.

 

Akcja potrwa do 28 listopada. Przez ten czas okulary można zanosić do recepcji Royal Wilanów lub concierge Eurocentrum Office Complex. Po zakończeniu zbiórki zostaną one przekazane fundacji Dzieci Afryki, a następnie wysłane do najbardziej potrzebujących, którzy po badaniu wzroku otrzymają najlepsze dla nich okulary.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Podium Park banner duży
mantra