AWIM Grupa Inwestycyjna logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoOlivia Business Centre logoSchüco International Polska logoHAVRE Sp. z o.o. logoDorbud S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoKwiaty dla biura logoPRO-INVEST S.A. logoOnyx Business Point logoGhelamco Poland logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoTorus logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoSpectra Development logoLobos Nieruchomości logoEcho Investment logoCOTEX Office Centre logoArchicom logoNowy Styl Group logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoKart Sp. z o.o. logoCity Space logoUNIMOR Development S.A. logoLC Corp S.A. logoPartner Capital Group logoGTV Lighting logoPorto Office B Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoCHB14 logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoBusiness House logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Grupa Capital Park włącza się w akcję „Okulary dla Afryki”

Biurowiec Royal Wilanów przy ul. Klimczaka 1 w Warszawie.
Dziś rozpoczęła się akcja Okulary dla Afryki. Nieużywane już okulary mogą znów stać się przydatne. Wśród punktów zbiórki znajdują się obiekty Grupy Capital Park w Warszawie, czyli biurowce Royal Wilanów oraz Eurocentrum Office Complex.

Jest to już druga edycja akcji „Okulary dla Afryki”. Organizowana jest ona przez Klinikę Okulus i dr Iwonę Filipecką, ambasadorkę fundacji Dzieci Afryki. W zeszłym roku udało się zebrać ponad sześć tysięcy par okularów, a każda z nich stanowi wielką zmianę dla osoby, która z powodu swojej wady wzroku nie była w stanie wcześniej efektywnie uczyć się czy pracować. 

 

Oddawać można okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne – zarówno „plusy”, jak i „minusy”, ale bez cylindrów. Okulary powinny być w dobrym stanie – bez zarysowań czy pęknięć w centrum szkła, a także kompletne – zawierać i oprawki i szkła. W dobieraniu właściwych okularów na miejscu pomoże dołączona karteczka z opisem mocy szkieł. Aby ograniczyć wagę paczek i ułatwić proces rozdawania, należy przynosić okulary w niezawiązanych plastikowych torebkach śniadaniowych, bez etui.

 

Akcja potrwa do 28 listopada. Przez ten czas okulary można zanosić do recepcji Royal Wilanów lub concierge Eurocentrum Office Complex. Po zakończeniu zbiórki zostaną one przekazane fundacji Dzieci Afryki, a następnie wysłane do najbardziej potrzebujących, którzy po badaniu wzroku otrzymają najlepsze dla nich okulary.

 

Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra