Art-Deweloper Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoCHB14 logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoSpectra Development logoNowy Styl Group logoSchüco International Polska logoHAVRE Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoAgrobex Sp. z o.o. logoEcho Investment logoLobos Nieruchomości logoKwiaty dla biura logoOnyx Business Point logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoVastint Poland Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoBusiness House logoGhelamco Poland logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoCity Space logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoPRO-INVEST S.A. logoINTERBIURO logoTorus logoCOTEX Office Centre logoKart Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoOlivia Business Centre logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoTétris Poland logoCity Office logoLC Corp S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoGłówka Pracuje logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoAluprof S.A. logoArchicom logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Grupa Capital Park włącza się w akcję „Okulary dla Afryki”

Biurowiec Royal Wilanów przy ul. Klimczaka 1 w Warszawie.
Dziś rozpoczęła się akcja Okulary dla Afryki. Nieużywane już okulary mogą znów stać się przydatne. Wśród punktów zbiórki znajdują się obiekty Grupy Capital Park w Warszawie, czyli biurowce Royal Wilanów oraz Eurocentrum Office Complex.

Jest to już druga edycja akcji „Okulary dla Afryki”. Organizowana jest ona przez Klinikę Okulus i dr Iwonę Filipecką, ambasadorkę fundacji Dzieci Afryki. W zeszłym roku udało się zebrać ponad sześć tysięcy par okularów, a każda z nich stanowi wielką zmianę dla osoby, która z powodu swojej wady wzroku nie była w stanie wcześniej efektywnie uczyć się czy pracować. 

 

Oddawać można okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne – zarówno „plusy”, jak i „minusy”, ale bez cylindrów. Okulary powinny być w dobrym stanie – bez zarysowań czy pęknięć w centrum szkła, a także kompletne – zawierać i oprawki i szkła. W dobieraniu właściwych okularów na miejscu pomoże dołączona karteczka z opisem mocy szkieł. Aby ograniczyć wagę paczek i ułatwić proces rozdawania, należy przynosić okulary w niezawiązanych plastikowych torebkach śniadaniowych, bez etui.

 

Akcja potrwa do 28 listopada. Przez ten czas okulary można zanosić do recepcji Royal Wilanów lub concierge Eurocentrum Office Complex. Po zakończeniu zbiórki zostaną one przekazane fundacji Dzieci Afryki, a następnie wysłane do najbardziej potrzebujących, którzy po badaniu wzroku otrzymają najlepsze dla nich okulary.

 

Napisz pierwszy komentarz
mantra