EURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoNowy Styl Group logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoDorbud S.A. logoEcophon Saint-Gobain logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoKwiaty dla biura logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoArchicom logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoPartner Capital Group logoDEVCO Sp. z.o.o. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoUNIMOR Development S.A. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoKart Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoHexagon logoPorto Office B Sp. z o.o. logoCHB14 logoALLCON INVESTMENT logoCity Space logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoBREMA Sp. z.o.o. logoSawig Invest Group logoOmnitech Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoINTERBIURO logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoCOTEX Office Centre logoEcho Investment logoWOMAK HOLDING logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoTorus logoLobos Nieruchomości logoTriGranit Corporation logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoBusiness House logoAgrobex Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Grupa Capital Park włącza się w akcję „Okulary dla Afryki”

Biurowiec Royal Wilanów przy ul. Klimczaka 1 w Warszawie.
Dziś rozpoczęła się akcja Okulary dla Afryki. Nieużywane już okulary mogą znów stać się przydatne. Wśród punktów zbiórki znajdują się obiekty Grupy Capital Park w Warszawie, czyli biurowce Royal Wilanów oraz Eurocentrum Office Complex.

Jest to już druga edycja akcji „Okulary dla Afryki”. Organizowana jest ona przez Klinikę Okulus i dr Iwonę Filipecką, ambasadorkę fundacji Dzieci Afryki. W zeszłym roku udało się zebrać ponad sześć tysięcy par okularów, a każda z nich stanowi wielką zmianę dla osoby, która z powodu swojej wady wzroku nie była w stanie wcześniej efektywnie uczyć się czy pracować. 

 

Oddawać można okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne – zarówno „plusy”, jak i „minusy”, ale bez cylindrów. Okulary powinny być w dobrym stanie – bez zarysowań czy pęknięć w centrum szkła, a także kompletne – zawierać i oprawki i szkła. W dobieraniu właściwych okularów na miejscu pomoże dołączona karteczka z opisem mocy szkieł. Aby ograniczyć wagę paczek i ułatwić proces rozdawania, należy przynosić okulary w niezawiązanych plastikowych torebkach śniadaniowych, bez etui.

 

Akcja potrwa do 28 listopada. Przez ten czas okulary można zanosić do recepcji Royal Wilanów lub concierge Eurocentrum Office Complex. Po zakończeniu zbiórki zostaną one przekazane fundacji Dzieci Afryki, a następnie wysłane do najbardziej potrzebujących, którzy po badaniu wzroku otrzymają najlepsze dla nich okulary.

 

Napisz pierwszy komentarz
real connect 2017
mantra