Giant

Audioteka SA najemcą Parku Rozwoju

Kompleks Park Rozwoju
Kompleks Park Rozwoju
Na wynajem powierzchni w obiekcie biurowym w kompleksie Park Rozwoju zdecydowała się spółka Audioteka.

Najemca zajął 500 mkw w I biurowcu powstałym w ramach kompleksu, inwestycji Echo Investment, zlokalizowanej przy ulicy Konstruktorskiej w Warszawie.     
 

Umowa z firmą Audioteka to kolejny krok do zbliżającego się finału procesu komercjalizacji I etapu naszej inwestycji. Budynek jest już wynajęty w 85 proc. - mówi Paweł Milcarz, senior leasing manager w Dziale Biur i Hoteli Echo Investment.

 

Audioteka to mobilny serwis, który dostarcza usługę dostępu do audiobooków. Spółka posiada w portfolio produktowym aplikacje mobilne przeznaczone na urządzenia mobilne.  
 

Park Rozwoju to kompleks składający się z dwóch budynków oraz oferujący 32 000 mkw. Wyposażony jest on w dwupoziomowy parking podziemny oraz parking naziemny oraz posiada strefy rekreacji i wypoczynku. Prace związane z obiektem rozpoczęto jesienią 2012 roku. Pierwszy budynek został otwarty wiosną 2014. Pośród grona najemców znalazły się takie firmy jak m.in. Schneider Electric, który wynajął 3 200 mkw. i Ericsson zajmujący powierzchnię 3 600 mkw. Natomiast drugi obiekt jest siedzibą firmy m.in. Schneider Electric (3 800 mkw.) i Intergraph (1 200 mkw.).
 

W 2014 roku II etap Parku Rozwoju zdobył certyfikat BREEAM Interim na poziomie Excellent, a I etap uzyskał BREEAM Interim na poziomie Very Good.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz