Bałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoUNIMOR Development S.A. logoCity Space logoArchicom logoForbo Flooring Systems Polska logoFYI Commercial Consulting logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoNowy Styl Group logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoKontor logoAgrobex Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoTétris Poland logoTorus logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoPodium Investment logoINTER-BUD logoBusiness House logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoPorto Office A Sp. z o.o. logoSpectra Development logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoCOTEX Office Centre logoHAVRE Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Audioteka SA najemcą Parku Rozwoju

Kompleks Park Rozwoju
Kompleks Park Rozwoju
Na wynajem powierzchni w obiekcie biurowym w kompleksie Park Rozwoju zdecydowała się spółka Audioteka.

Najemca zajął 500 mkw w I biurowcu powstałym w ramach kompleksu, inwestycji Echo Investment, zlokalizowanej przy ulicy Konstruktorskiej w Warszawie.     
 

Umowa z firmą Audioteka to kolejny krok do zbliżającego się finału procesu komercjalizacji I etapu naszej inwestycji. Budynek jest już wynajęty w 85 proc. - mówi Paweł Milcarz, senior leasing manager w Dziale Biur i Hoteli Echo Investment.

 

Audioteka to mobilny serwis, który dostarcza usługę dostępu do audiobooków. Spółka posiada w portfolio produktowym aplikacje mobilne przeznaczone na urządzenia mobilne.  
 

Park Rozwoju to kompleks składający się z dwóch budynków oraz oferujący 32 000 mkw. Wyposażony jest on w dwupoziomowy parking podziemny oraz parking naziemny oraz posiada strefy rekreacji i wypoczynku. Prace związane z obiektem rozpoczęto jesienią 2012 roku. Pierwszy budynek został otwarty wiosną 2014. Pośród grona najemców znalazły się takie firmy jak m.in. Schneider Electric, który wynajął 3 200 mkw. i Ericsson zajmujący powierzchnię 3 600 mkw. Natomiast drugi obiekt jest siedzibą firmy m.in. Schneider Electric (3 800 mkw.) i Intergraph (1 200 mkw.).
 

W 2014 roku II etap Parku Rozwoju zdobył certyfikat BREEAM Interim na poziomie Excellent, a I etap uzyskał BREEAM Interim na poziomie Very Good.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra