Porto Office A Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoUNIMOR Development S.A. logoFYI Commercial Consulting logoCOTEX Office Centre logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoNowy Styl Group logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoVantage Development S.A. logoArchicom logoSpectra Development logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoHAVRE Sp. z o.o. logoPodium Investment logoINTERBIURO logoARTSERVIS sp. z o.o. logoTétris Poland logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoForbo Flooring Systems Polska logoOlivia Business Centre logoTorus logoBusiness House logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoCity Space logoAgrobex Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoKontor logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoINTER-BUD logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

TriGranit sprzedaje portfolio nieruchomości w Polsce

Bonarka for Business w Krakowie
Bonarka for Business w Krakowie
Fundusz TPG Real Estate przejął portfel polskich aktywów firmy TriGranit.

Luksemburski fundusz inwestycyjny TPG Real Estate ogłosił zawarcie umowy zakupu portfela nieruchomości firmy Trigranit Development Polska, jednego z największych deweloperów, inwestorów i zarządców aktywów handlowych i biurowych w Europie. Zgodnie z warunkami podpisanej transakcji, spółka zależna od TPG przejmie aktywa wysokiej jakości zlokalizowane w różnych miastach Polski. Wśród nich znajdują się kompleksy biurowe, handlowe i mieszkaniowe, takie jak: Bonarka City Center, Bonarka Residential, Bonarka Offices, Energit, Poznań Office Center, Silesia Offices I oraz Silesia Offices II.

 

TriGranit założyliśmy 20 lat temu. Od tego czasu spółka stała się jedną z wiodących firm w sektorze nieruchomości w Europie – komentuje Sándor Demján, założyciel i prezes TriGranit. – Wierzę, że firma TPG Real Estate jest idealnym nabywcą z dużym doświadczeniem, który będzie dobrze zarządzał spuścizną TriGranit. To wielki zaszczyt, że jednym z największych inwestorów na świecie wybrała naszą firmę i nasze aktywa.

 

Finalizacja transakcji powinna nastąpić jeszcze w 2015 r. Dodatkowe warunki zawartej umowy nie zostały ujawnione.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra