Giant

BDO z dwiema nowymi siedzibami w Katowicach oraz Krakowie

K1 w Krakowie
K1 w Krakowie
Firma audytorsko-doradcza przedłużyła umowę najmu w warszawskim biurowcu Eureka Park oraz zdecydowała się na dwie nowe lokalizacje w Katowicach oraz w Krakowie.

W procesie renegocjacji umowy najmu powierzchni biurowej w obiekcie Eureka Park przez BDO uczestniczyła firma NAI Estate Fellows. Była ona także odpowiedzialna za poszukiwanie nowych siedzib w Krakowie oraz Katowicach. W efekcie firma BDO wynajęła ponad 600 mkw. powierzchni biurowej w katowickim biurowcu Altus oraz zajmie biuro o metrażu 500 mkw. w krakowskim budynku K1.
 

Szukaliśmy lokalizacji, które wyróżniały funkcjonalność oraz doskonała lokalizacja. Altus oferuje swoim najemcom świetną infrastrukturę techniczną oraz atrakcyjny miks oferty dzięki czemu pracownicy BDO będą korzystać ze znajdującego się w budynku Centrum Konferencyjnego jak i z oferty fitnessu czy galerii handlowej. Ponadto jego dodatkowym atutem jest lokalizacja w ścisłym centrum miasta. W Krakowie wybór padł na biurowiec K1, gdzie BDO otwiera biuro w listopadzie. K1 to biurowiec, który od ubiegłego roku przechodzi gruntowną modernizację na czym zyskała funkcjonalność jak i estetyka biurowca. Jego atutem jest również lokalizacja w ścisłym centrum. Ciekawostką jest, iż oba budynki to najwyższe biurowce na terenie Katowic i Krakowa – mówi Marlena Kozieł, starszy negocjator w dziale najmu NAI Estate Fellows.

 

Z NAI Estate Fellows rozpoczęliśmy współpracę w ubiegłym roku. Po przedstawieniu oceny naszych lokalizacji wraz z analizą rynków zdecydowaliśmy się na podjęcie procesu relokacji i zadanie to powierzyliśmy zespołowi z NAI Estate Fellows. Kraków to druga po Katowicach lokalizacja pozyskana dla nas przez tą firmę - mówi dr André Helin, Prezes Zarządu z BDO.  

 

BDO jest firmą audytorsko-doradczą działających na polskim rynku. Pośród klientów firmy znajduje się wiele przedsiębiorstw z „Listy 500”, a także polskie i międzynarodowe średnie firmy oraz spółki giełdowe i instytucje finansowe.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz