Podium Investment logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoHAVRE Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoVastint Poland Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoAgrobex Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoTorus logoSpectra Development logoForbo Flooring Systems Polska logoVantage Development S.A. logoAluprof S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoKontor logoCity Space logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoINTERBIURO logoNowy Styl Group logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoBusiness House logoPorto Office A Sp. z o.o. logoTétris Poland logoUNIMOR Development S.A. logoINTER-BUD logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoArchicom logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Konstruktorska Business Center z Centrum Testowym Yamaha

Konstruktorska Business Center
Konstruktorska Business Center
Tymczasowe Centrum Testowe marki Yamaha zostanie otwarte w Konstruktorska Business Center.
Od 1 września br. w warszawskim biurowcu należącym do HB Reavis będzie można obejrzeć najnowsze modele motocykli oraz skuterów o pojemności 125 cm³ w tymczasowym Centrum Testowym marki Yamaha. Oprócz wystawy pojazdów, potencjalni klienci będą mogli także skorzystać z fachowej porady, a także umówić się na jazdę próbną. Inicjatywa jest rezultatem współpracy pomiędzy Yamaha Motor Polska, firmy POLand POSITION, jej autoryzowanego dealera  firmy POLand POSITION – oraz spółki HB Reavis.
 
 
 
Otwarcie tymczasowego Centrum Testowego Yamahy, jednego z największych producentów skuterów i motocykli, to ukłon nie tylko w stronę naszych najemców i ich pracowników, ale też wobec wszystkich osób pracujących na co dzień na warszawskim Służewcu. Jestem przekonany, że wielu z nich bardzo chętnie zapozna się z ofertą Yamahy i skorzysta z jazdy próbnej w trakcie przerwy na lunch czy zaraz po zakończeniu pracy. Tym bardziej, że panująca już od kilku lat w Europie Zachodniej moda na jednoślady z roku na rok jest coraz bardziej widoczna również w Polsce – mówi Grzegorz Strutyński, Dyrektor Handlowy i Członek Zarządu HB Reavis Poland.
 
 
 
To pierwszy tego typu salon Yamahy i jednocześnie pierwsza taka inicjatywa zorganizowana na warszawskim Mokotowie. W tymczasowym salonie zaprezentujemy 8 modeli pojazdów o pojemności 125 cm³, do których prowadzenia wystarczy prawo jazdy kategorii B. Znajdą się wśród nich m.in. kultowy motocykl YBR 125 Custom, skuter X-MAX 125 ABS oraz nowa, sportowa Yamaha NMAX. Wierzymy, że nasza oferta spotka się z zainteresowaniem zarówno ze strony najemców KBC, jak i osób pracujących w okolicznych budynkach, które codziennie dojeżdżają do swoich biur z różnych dzielnic Warszawy. Niezawodne i bezawaryjne motocykle i skutery marki Yamaha zapewniają szybki i wygodny transport w godzinach szczytu, a dodatkowo stanowią ekonomiczną i ekologiczną alternatywę dla samochodów – mówi Adam Badziak, Prezes Zarządu POLand POSITION. Tymczasowe Centrum Testowe Yamaha, które znajdzie się na parterze biurowca Konstruktorska Business Center, będzie działało do 2 października br.
 

0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra