Giant

Intel pozostaje przy Al. Jerozolimskich

Jerozolimskie Business Park
Jerozolimskie Business Park
Międzynarodowy koncern z branży technologicznej przedłużył umowę najmu w kompleksie Jerozolimskie Business Park.

Jerozolimskie Business Park jest kameralnym kompleksem, składającym się z czterech budynków biurowych, łącznie oferujących 16 840 mkw. powierzchni najmu. Swoje siedziby w kompleksie ulokowały spółki, takie jak: PGNiG, Takeda, Nowa Era czy Mac Millan Publishing. Jeden z dotychczasowych najemców, firma Intel zdecydował się przedłużyć umowę najmu.

 

Bardzo cieszymy się, że Intel zdecydował się pozostać w Jerozolimskie Business Park. Jest to jeden z wielu przykładów na to, że ta lokalizacja i budynki zapewniają wysoki standard pracy i są popularne wśród najemców. Obecnie wdrażane są nowe udogodnienia, zarówno wewnątrz budynków jak i w ich otoczeniu, które spowodują, że oferowane powierzchnie biurowe będą jeszcze bardziej atrakcyjne – podsumowuje Katarzyna Kosińska z Apollo-Rida, odpowiedzialna za komercjalizację JBP po stronie właściciela parku biurowego.

 

Firmie Intel doradzała agencja DTZ. Biuro w Jerozolimskie Business Park, położone w coraz bardziej popularnym wśród najemców korytarzu Alei Jerozolimskich, spełnia oczekiwania firmy Intel dotyczące lokalizacji budynku w bliskiej odległości od centrum. Nowy właściciel ma ciekawe plany zagospodarowania części wspólnych nieruchomości, co stanowiło dodatkową zachętę dla firmy – mówi Mikołaj Sznajder, Zastępca Dyrektora w Zespole Powierzchni Biurowych DTZ.

 

Kompleks Jerozolimskie Business Park zapewnia najemcom dogodną infrastrukturę komunikacyjną, ułatwiającą dojazd niemal z każdej części miasta. Jego ofertę o zaplecze handlowo-usługowe uzupełniają znajdujące się nieopodal dwa centra handlowe. Obiekt oddano do użytku w latach 1996–2001. Na początku br. kompleks wszedł w skład portfela nieruchomości funduszy zarządzanych przez Ares Managment.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz