Proton Office

Nowi najemcy na Postępu 14

Postępu 14
Postępu 14
Do budynku będącego własnością HB Reavis Poland wprowadzi się dwóch nowych najemców – sieć Rossmann oraz kantyna Connect.

Nowy sklep sieci Rossmann zajmie 476 mkw. powierzchni usługowo-handlowej, zlokalizowanej na parterze obiektu. Budynek przy ul. Postępu 14 w Warszawie jest niezwykle atrakcyjną lokalizacją. To prestiżowa, biurowa część stolicy, z nowoczesną architekturą. Biura mają tu dziesiątki firm. Chcemy, by ich pracownicy - w drodze z lub do domu - mogli łatwo zaopatrzyć się w niezbędne artykuły drogeryjne, a w przerwie na lunch kupić u nas np. sałatkę – mówi rzeczniczka Rossmanna Agata Nowakowska.

 

W ramach sieci funkcjonuje 1050 sklepów w 400 polskich miastach. Firma zatrudnia niemal 15 000 osób, a jej oferta obejmuje 16 000 produktów polskich i zagranicznych, w tym artykuły z logo marki własnej Rossmann.

 

Drugi najemca otworzy lokal o powierzchni 426 mkw. na parterze od strony wewnętrznego dziedzińca. Kantyna Connect zaoferuje śniadania, przekąski i obiady w przystępnej cenie, przy czym codziennie do wyboru będzie kilka dań, w tym wegetariańskich i fit. Pozyskanie najemców dla lokali handlowo-usługowych to dla nas bardzo ważny element w procesie komercjalizacji. Stanowią oni wartość dodaną do naszej oferty i są często istotnym czynnikiem w procesie decyzji klienta o najmie nowego biura. Tym bardziej cieszy nas, że już teraz, zaledwie kilka tygodni po oddaniu Postępu 14 do użytku, możemy ogłosić aż dwie tego typu umowy. Obie zaowocują zwiększeniem komfortu pracy osób zatrudnionych w naszym biurowcu – mówi Grzegorz Strutyński, dyrektor handlowy i członek Zarządu HB Reavis Poland.

 

Biurowiec Postępu 14 pod koniec sierpnia uzyskał pozwolenie na użytkowanie. Inwestycja posiada od siedmiu do dziesięciu kondygnacji naziemnych oraz oferuje 34 500 mkw. powierzchni biurowej. Budynek jest trzecim projektem HB Reavis na warszawskim rynku. Dwa wcześniejsze, Konstruktorska Business Center i Gdański Business Center, zostały już skomercjalizowane w odpowiednio 100 proc. i ponad 80 proc.

 


5.0
Napisz pierwszy komentarz