Vantage Development S.A. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoKontor logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoAluprof S.A. logoNowy Styl Group logoVastint Poland Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoCOTEX Office Centre logoFYI Commercial Consulting logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoINTER-BUD logoAgrobex Sp. z o.o. logoCity Space logoARTSERVIS sp. z o.o. logoTorus logoDEVCO Sp. z.o.o. logoOlivia Business Centre logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoSpectra Development logoTétris Poland logoHAVRE Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoBusiness House logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoPodium Investment logoArchicom logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoForbo Flooring Systems Polska logoINTER-MAR Stanisław Marzec logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Kennametal Polska wynajął powierzchnię w Roch Office Park

Roch Office Park
Roch Office Park
Poznański kompleks biurowy Roch Office Park zdobył nowego najemcę – firmę Kennametal Polska.

Dystrybutor narzędzi do obróbki metalu zawarł umowę najmu powierzchni 1000 mkw. w poznańskim projekcie biurowym Roch Office Park. Kontrakt został zawarty został na okres pięciu lat. Agencja doradcza Savills pośredniczyła w transakcji najmu.  Kluczowym kryterium  Kennametal Polska, które zadecydowało o wyborze Roch Office Park na nową lokalizację SSC, była elastyczność dewelopera, który zapewnił opcję ekspansji powierzchni biurowej, ale także położenie budynku w bliskim sąsiedztwie centrum oraz dostęp do komunikacji miejskiej – mówi Piotr Skuza,  regional manager w Dziale Powierzchni Biurowych Savills.

Roch Office Park zlokalizowany jest przy ul. Bolesława Krzywoustego 7 w Poznaniu. Kompleks złożony jest z trzech obiektów biurowych oraz oferuje 9000 mkw. powierzchni  najmu. Dwa budynki są już w całości wynajęte, natomiast budowa trzeciego jest planowana w przyszłym roku.

Kennametal specjalizuje się w dostarczaniu narzędzi do precyzyjnej obróbki metalu, w tym obróbki skrawaniem. Polska siedziba firmy zajmuje się dystrybucją narzędzi marek Kennametal i Widia.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra