Top Woman in Real Estate

Kennametal Polska wynajął powierzchnię w Roch Office Park

Roch Office Park
Roch Office Park
Poznański kompleks biurowy Roch Office Park zdobył nowego najemcę – firmę Kennametal Polska.

Dystrybutor narzędzi do obróbki metalu zawarł umowę najmu powierzchni 1000 mkw. w poznańskim projekcie biurowym Roch Office Park. Kontrakt został zawarty został na okres pięciu lat. Agencja doradcza Savills pośredniczyła w transakcji najmu.  Kluczowym kryterium  Kennametal Polska, które zadecydowało o wyborze Roch Office Park na nową lokalizację SSC, była elastyczność dewelopera, który zapewnił opcję ekspansji powierzchni biurowej, ale także położenie budynku w bliskim sąsiedztwie centrum oraz dostęp do komunikacji miejskiej – mówi Piotr Skuza,  regional manager w Dziale Powierzchni Biurowych Savills.

Roch Office Park zlokalizowany jest przy ul. Bolesława Krzywoustego 7 w Poznaniu. Kompleks złożony jest z trzech obiektów biurowych oraz oferuje 9000 mkw. powierzchni  najmu. Dwa budynki są już w całości wynajęte, natomiast budowa trzeciego jest planowana w przyszłym roku.

Kennametal specjalizuje się w dostarczaniu narzędzi do precyzyjnej obróbki metalu, w tym obróbki skrawaniem. Polska siedziba firmy zajmuje się dystrybucją narzędzi marek Kennametal i Widia.


1.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz