Fabryka Mebli Biurowych MDD logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoAluprof S.A. logoINTERBIURO logoVantage Development S.A. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoKontor logoDEVCO Sp. z.o.o. logoCOTEX Office Centre logoAgrobex Sp. z o.o. logoSpectra Development logoPodium Investment logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoBusiness House logoPorto Office A Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoArchicom logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoForbo Flooring Systems Polska logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoTorus logoARTSERVIS sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoCity Space logoINTER-BUD logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoTétris Poland logoHAVRE Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Pierwszy etap inwestycji FortyOne ukończony

FortyOne
FortyOne
Pierwszy budynek, realizowany w ramach kompleksu FortyOne w Belgradzie, został oficjalnie otwarty.

Inwestycja Globe Trade Centre SA (GTC), powstająca w Belgradzie, zakłada stworzenie zespołu obiektów biurowych składającego się z trzech budynków. Pierwszy biurowiec o powierzchni przeszło 10 000 mkw. został już ukończony, a poziom jego komercjalizacji w chwili obecnej wynosi 92 proc. Realizacja drugiego etapu projektu – budynku o 8000 mkw.  – rozpocznie się w ciągu kilku dni, a planowany termin jego ukończeni to III kw. 2016 r. Mam nadzieję, że FortyOne przyczyni się do rozwoju rynku nieruchomości w Belgradzie – powiedział Thomas Kurzmann, prezes zarządu GTC. Renomowani najemcy, tacy jak HALKBANK, Regus, Robert Bosch, Tetra Pak czy AVON już wybrali FortyOne jako swoją lokalizację – dodał Kurzmann.

FortyOne znajduje się w dzielnicy Nowy Belgrad przy skrzyżowaniu bulwarów Milutina Milankovica i Umetnosti. Kompleks zaoferuje docelowo 27 000 mkw. powierzchni biurowej oraz 290 podziemnych i 200 naziemnych miejsc parkingowych. Inwestycja należąca do spółki GTC uzyskała złoty certyfikat LEED na poziomie Gold.

Grupa GTC działa w sektorze nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowej, Wschodniej i Południowej. Obecnie firma jest właścicielem i zarządcą 33 budynków komercyjnych oferujących łącznie ok. 613 000 mkw. powierzchni biurowej i handlowej w Polsce, Serbii, Rumunii, Chorwacji, Bułgarii, Słowacji, Czechach i na Węgrzech. 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra