Giant

ECI SA zostanie w kompleksie New City

New City
New City
ECI SA przedłużyła umowę najmu w warszawskim New City, znajdującym się przy ul. Marynarskiej 15.

Były deweloper New City przedłużył umowę najmu w tym kompleksie. Decyzja ta wynikała z m.in. łatwego dostępu komunikacyjnego, jakości oferowanej powierzchni biurowej, a także usług dostępnych na terenie New City. Dużą wagę również przywiązujemy do standardu zarządzania nieruchomością oferowaną przez firmę Hines, jak i cenimy sobie również naszą dotychczasową współpracę z tą firmą Hines – mówi Henryk Bilski, kierownik ds. komercjalizacji w ECI SA.    

Cieszy nas zaufanie, jakim obdarzyła nas firma, która wybudowała budynek New City. Dokładamy szczególnych starań, aby świadczyć usługę zarządzania na najwyższym poziomie, a także stale poszerzać ofertę udogodnień i rozwiązań przydatnych najemcom. Docenienie tego faktu przez tak doświadczonego dewelopera i inwestora jak ECI traktujemy jako szczególne wyróżnienie – mówi Przemysław Iznerowicz, Dyrektor Zarządzający w Hines Polska.

ECI SA funkcjonuje na polskim rynku od 1996 r. Od momentu utworzenia firma rozwijała swoją działalność w sektorze nieruchomości komercyjnych. Jako inwestor specjalizuje się w obszarze realizacji obiektów biurowych w kluczowych lokalizacjach na terenie Warszawy, a także baz logistycznych i przemysłowych.

Kompleks biurowy New City składa się z dwóch obiektów biurowych – New City  oraz New City 2 – o łącznej powierzchni przeszło 44 000 mkw. Oferuje najemcą lokale handlowo-usługowe na parterze, 1225 miejsc parkingowych w trzypozimowych garażu podziemnym, a także naziemny parking dla gości. W New City znajduje się również m.in. klub fitness, salon fryzjersko-kosmetyczny, stomatolog, myjnia samochodowa. Kompleks otrzymał prestiżowy certyfikat ekologiczny BREEAM In-Use na poziomie Excellent. Właścicielem New City od 2013 roku jest Hines Global REIT. Hines Polska pełni w nim rolę zarządcy aktywów i zarządcy nieruchomości.


0.0
Tagi: Hines
Napisz pierwszy komentarz