Giant

EKO Compass Offices w Placu Unii

Plac Unii
Plac Unii
Warszawski kompleks Plac Unii będzie drugą lokalizacją w stolicy, w której swoje usługi będzie świadczyć dostawca biur serwisowanych Compass Offices.

Warszawski kompleks Plac Unii będzie drugą lokalizacją w stolicy, w której swoje usługi będzie świadczyć dostawca biur serwisowanych Compass Offices. Firma wynajęła niemal 1200 mkw. przestrzeni na 3. piętrze biurowca B kompleksu. Biura serwisowane najemcy będą dostępne już od wczesnej wiosny br. Będą one przeznaczone dla firm o różnej wielkości i o różnym profilu działalności. Biura Compass Offices w Placu Unii zaoferują ponad 150 stanowisk roboczych, w pełni wyposażone recepcje czy sale konferencyjne. W obliczu gwałtownych zmian gospodarczych i rozwoju technologicznego, firmy oczekują alternatywy dla konwencjonalnego miejsca i sposobu pracy. Rozumiemy ten trend i dzięki partnerstwu z Placem Unii, z dumą możemy ogłosić otwarcie naszego drugiego centrum w Polsce. Poprzez nasze usługi zapewniamy klientom nie tylko dopasowane do ich potrzeb biuro, ale też środowisko wspierające ich biznes – komentuje Hadley Dean, CEO Compass Offices na region EMEA.

W procesie transakcyjnym Compass Offices doradzała firma Saltwood International. Cieszymy się z obecności Compass Offices w Placu Unii, tym bardziej, że jest to firma bardzo selektywnie podchodząca do wyboru nowych lokalizacji. Koncept biur serwisowanych staje się coraz popularniejszy w Polsce i jestem przekonana, że oferta Compass Offices w Placu Unii będzie doskonałym rozwiązaniem dla wielu firm i społeczności biznesowych poszukujących profesjonalnego środowiska do pracy – mówi Anna Duchnowska, Director of Asset Managment w firmie Invesco Real Estate (IRE) będącej właścicielem Placu Unii.

Plac Unii jest kompleksem biurowo-handlowy, który znajduje się na granicy Śródmieścia i Mokotowa. Złożony jest z trzech obiektów, oferujących łącznie 56 800 mkw. powierzchni do wynajęcia, z czego 41 300 mkw. to część biurowa, a 5500 mkw. – trzypoziomowa galeria handlowa. W 2012 r. obie części kompleksu uzyskały certyfikat BREEAM z oceną Very Good. Właścicielem kompleksu jest Invesco Real Estate (IRE). Za wynajem powierzchni w Placu Unii odpowiada Liebrecht & wooD. W gronie biurowych najemców kompleksu znajdują się również m.in.: spółki z Grupy ING, Veolia Energia Polska S.A., Work Service, HRS, Trigon Dom Maklerski S.A., ZeroChaos, Polski Związek Firm Deweloperskich, Sociomantic Labs, AMC Networks Poland, Futureal Management Poland, BBI Development S.A.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz