Proton Office

EKO Vestor dołączył do grona najemców Q22

Q22
Q22
Do warszawskiego biurowca wprowadzi się Vestor Dom Maklerski. Firma przeniesie swoje biuro do wieżowca w II poł. br.

Do warszawskiego biurowca Q22 wprowadzi się Vestor Dom Maklerski, jedna z najszybciej rozwijających się niezależnych krajowych instytucji finansowych. Firm zajmie 1080 mkw. na 29 piętrze inwestycji. Najemca przeniesie swoje biuro do wieżowca w II poł. br.   

Vestor DM to firma z bogatym doświadczeniem i renomą. Cieszę się, że udało nam się spełnić jej wymagania. Na przełomie roku podpisaliśmy kilka umów najmu. Luty pod tym względem zapowiada się nie mniej interesująco – mówi Michał Żelski z Echo Investment.

Specjalizujemy się w bankowości inwestycyjnej dla przedsiębiorstw i usługach private brokerage dla zamożnych klientów indywidualnych. Siedziba, obok wysokiej jakości świadczonych usług, jest jednym z czynników wpływających na postrzeganie firmy. Q22 to prestiżowa inwestycja o nowoczesnej architekturze w pełni spełniającej nasze oczekiwania – mówi Monika Dybała z Vestor Dom Maklerski.

Poczas transkacji najmu pomiędzy najemcą a deweloperem pośredniczyła firma doradcza Colliers International. Poszukiwaliśmy siedziby, która dla firmy Vestor stanie się jej wizytówką i która w znaczący sposób wpłynie na komfort i atmosferę pracy. Rekomendowaliśmy Q22 ze względu na optymalne warunki najmu, które na tle innych lokalizacji okazały się najbardziej korzystne – przyznaje Łukasz Żelezik z agencji Colliers International.

Q22 realizowany jest w biznesowym centrum Warszawy, przy skrzyżowaniu al. Jana Pawła II oraz ul. Grzybowskiej. Zaoferuje przeszło 50 000 mkw. powierzchni biurowej. Parter budynku będzie zajmować reprezentacyjne przeszklone lobby, natomiast na piętrach od 2. do 14., a także od 18. do 39. znajdą się lokale biurowe. Pozostała część, czyli poziomy 14-17, przeznaczono na funkcje specjalne tj. m.in. centrum konferencyjne, klub fitness czy restauracje. W pięciokondygnacyjnym parkingu podziemnym użytkownicy Q22 będą mogli korzystać z 348 miejsc. Obiekt uzyskał certyfikat BREEAM Interim na poziomie Excellent, z wynikiem 79,1 proc., który jest jednym z najwyższych w tej kategorii wyników w Polsce. Projekt budynku przygotowała pracownia architektoniczna Kuryłowicz & Associates we współpracy z Buro Happold Polska. Inwestorem i deweloperem budynku jest Echo Investment.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz