Giant

Grzybowska 43 z pierwszym najemcą

Grzybowska 43
Grzybowska 43
Listę najemców biurowca Grzybowska 43 otworzył Newcon Hospitality Group, który świadczy usługi w obszarze biur serwisowanych. Firma wprowadzi się do budynku w lipcu br.

Listę najemców biurowca Grzybowska 43 otworzył Newcon Hospitality Group, który świadczy usługi w obszarze biur serwisowanych. Firma wynajęła całe piętro o powierzchni 1000 mkw. Wprowadzi się do budynku w lipcu br. Fakt, że operator biur serwisowanych zdecydował się otworzyć swoją pierwszą placówkę w biurowcu Grzybowska 43  potwierdza wysoki potencjał budynku. Jesteśmy przekonani, że trwające procesy negocjacji  zostaną  niebawem sfinalizowane i wkrótce poinformujemy o kolejnych najemcach w tym budynku – mówi Maciej Skubiszewski, starszy negocjator w firmie doradczej Knight Frank.

Budynek Grzybowska 43 powstaje w obrębie Centralnego Obszaru Biznesu w Warszawie, w pobliżu al. Jana Pawła II. Biurowiec oddany zostanie do użytku w marcu 2016 r.  Będzie składał się z 13 kondygnacji oraz 3-poziomowego parkingu podziemnego. Inwestorem projektu jest Wisher Enterprise, międzynarodowa spółka holdingowa, która zrealizowała także biurowiec we Wrocławiu – Silver Tower Center. Generalnym wykonawcą budynku Grzybowska 43 jest firma Karmar.  Z kolei agencja doradcza Knight Frank pełni rolę agenta wyłącznego odpowiedzialnego za komercjalizacje budynku. Firma została wybrana także na zarządcę tego obiektu.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz