WEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoBusiness House logoUNIMOR Development S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoTorus logoPorto Office A Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoOlivia Business Centre logoAluprof S.A. logoCOTEX Office Centre logoArchicom logoHAVRE Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoTétris Poland logoVastint Poland Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoARTSERVIS sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoSpectra Development logoINTERBIURO logoCity Space logoFYI Commercial Consulting logoAgrobex Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoNowy Styl Group logoKontor logoPodium Investment logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoVantage Development S.A. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Grzybowska 43 z pierwszym najemcą

Grzybowska 43
Grzybowska 43
Listę najemców biurowca Grzybowska 43 otworzył Newcon Hospitality Group, który świadczy usługi w obszarze biur serwisowanych. Firma wprowadzi się do budynku w lipcu br.

Listę najemców biurowca Grzybowska 43 otworzył Newcon Hospitality Group, który świadczy usługi w obszarze biur serwisowanych. Firma wynajęła całe piętro o powierzchni 1000 mkw. Wprowadzi się do budynku w lipcu br. Fakt, że operator biur serwisowanych zdecydował się otworzyć swoją pierwszą placówkę w biurowcu Grzybowska 43  potwierdza wysoki potencjał budynku. Jesteśmy przekonani, że trwające procesy negocjacji  zostaną  niebawem sfinalizowane i wkrótce poinformujemy o kolejnych najemcach w tym budynku – mówi Maciej Skubiszewski, starszy negocjator w firmie doradczej Knight Frank.

Budynek Grzybowska 43 powstaje w obrębie Centralnego Obszaru Biznesu w Warszawie, w pobliżu al. Jana Pawła II. Biurowiec oddany zostanie do użytku w marcu 2016 r.  Będzie składał się z 13 kondygnacji oraz 3-poziomowego parkingu podziemnego. Inwestorem projektu jest Wisher Enterprise, międzynarodowa spółka holdingowa, która zrealizowała także biurowiec we Wrocławiu – Silver Tower Center. Generalnym wykonawcą budynku Grzybowska 43 jest firma Karmar.  Z kolei agencja doradcza Knight Frank pełni rolę agenta wyłącznego odpowiedzialnego za komercjalizacje budynku. Firma została wybrana także na zarządcę tego obiektu.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra