PGE Narodowy

Centralny Ośrodek Informatyki zawita do Business House Gdańska

Business House Gdańska
Business House Gdańska
Centralny Ośrodek Informatyki wynajął ok. 300 mkw. powierzchni w łódzkim kompleksie Business House Gdańska. Nowy najemca przeprowadzi się na wynajętą powierzchnię już w II poł. maja br.

Centralny Ośrodek Informatyki wynajął ok. 300 mkw. powierzchni w łódzkim kompleksie Business House Gdańska. Umowa najmu została zawarta na 5 lat. Nowy najemca przeprowadzi się na wynajętą powierzchnię już w II poł. maja br.

Centralny Ośrodek Informatyki (COI) jest instytucją gospodarki budżetowej, która została utworzona zarządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 26 listopada 2010 r. Przedmiotem podstawowej działalności instytucji jest odpłatne wykonywanie usług na rzecz Ministra Spraw Wewnętrznych i innych podmiotów tj. jednostek administracji rządowej i jednostek samorządu terytorialnego oraz wykonywanie innych zadań z zakresu informatyki i teleinformatyki na rzecz osób trzecich, na podstawie odrębnych umów.  

Kompleks biurowy Business House Gdańska znajduje się przy ul. Gdańskiej 47/49 w Łodzi, w odległości około 1 km od ul. Piotrkowskiej, Pałacu Poznańskiego oraz Centrum Handlowego Manufaktura. Z kolei w bliskim sąsiedztwie inwestycji zlokalizowane są m.in. banki, urzędy, hotele czy centra sportu i rekreacji. Projekt oferuje ok. 7800 mkw. powierzchni biurowej klasy B+ rozlokowanej w 5 niezależnych budynkach oraz ponad 220 miejsc postojowych na dużym ogrodzonym parkingu. Centralny punkt kompleksu stanowi zabytkowy budynek Fabryki Wstążek i Koronek Rudolfa Kellera znanego łódzkiego fabrykanta, który powstał w 1880 r. 
 


1.0
Napisz pierwszy komentarz