Giant

TBX Logistics wynajmuje w Diamond Business Park Ursus

Diamond Business Park Ursus
Operator logistyczny – firma TBX Logistics – zdecydował się na wynajęcie 680 mkw. powierzchni biurowej w parku magazynowo-biurowym Diamond Business Park Ursus.

Operator logistyczny, zajmujący się zarządzaniem łańcuchem dostaw produktów, głównie dla branży FMCG – firma TBX Logistics – zdecydował się na wynajęcie 680 mkw. powierzchni biurowej w parku magazynowo-biurowym Diamond Business Park Ursus. Swoją siedzibę w kompleksie nowy najemca otworzy na początku września br.

 

Zauważamy w sektorze logistycznym rosnącą potrzebę posiadania reprezentacyjnej powierzchni biurowej, która z jednej strony daje możliwość elastycznej aranżacji stanowisk pracy, z drugiej stanowi atrakcyjne miejsce pracy dla zatrudnionych pracowników. Przystosowując się do zmieniających wymogów rynku oraz korzystając z potencjału lokalizacji Diamond Business Park Ursus w granicach samej Warszawy rozbudowaliśmy nasz park o powierzchnie biurowe klasy A i był to strzał w dziesiątkę. Nasi najemcy doceniają dostęp do wysoko wykwalifikowanej kadry pracowniczej, co w przypadku magazynów znajdujących się poza miejskimi lokalizacjami bywa wyzwaniem, jak i możliwość innowacyjnego zaaranżowania wnętrza. Łączenie magazynów z wysokiej jakości powierzchnią biurową to kierunek, w którym chcemy rozwijać nasze parki magazynowe – mówi Tomasz Michalczyk, Dyrektor ds. Leasingu w White Star Real Estate.

 

Diamond Business Park Ursus jest parkiem magazynowym z wydzielonymi powierzchniami biurowymi klasy A. Inwestycja oferuje łącznie 51 000 mkw. powierzchni, z czego magazyny stanowią 34 000 mkw., a biura 17 000 mkw. Wśród grona najemców parku magazynowego znajdują się takie firm jak: Elbox, Viskase, Scaffolder Polska, Parker Lane, Mobilis, Schulke, Flakt Bovent, Wurth, TBX Logistics.
 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz