Aluprof S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoARTSERVIS sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoPodium Investment logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoBusiness House logoArchicom logoTorus logoUNIMOR Development S.A. logoSpectra Development logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoFYI Commercial Consulting logoINTER-BUD logoCOTEX Office Centre logoAgrobex Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoTétris Poland logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoNowy Styl Group logoCity Space logoINTERBIURO logoVastint Poland Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoOlivia Business Centre logoKontor logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Wonga.pl otworzy biuro w Harmony Office Center

Harmony Office Center
Harmony Office Center
Firma działająca w branży internetowych usług finansowych – Wonga.pl – otworzy kolejne biuro. Znajdzie się ono w warszawskim kompleksie Harmony Office Center.

Firma działająca w branży internetowych usług finansowych – Wonga.pl – otworzy kolejne biuro. Znajdzie się ono w warszawskim kompleksie Harmony Office Center, gdzie firma wynajęła niemal 1000 mkw. powierzchni biurowej w biurowcu D. Podczas procesu wynajmu właściciela budynku – hiszpański fundusz Azora Europa – reprezentowała agencja Knight Frank, która odpowiada także za zarządzanie trzema budynkami inwestycji Harmony Office Center.

 

To już nasze trzecie biuro. Zależało nam na wyborze lokalizacji, która pomoże zachować równowagę między dynamicznym rozwojem biznesu, kameralnym charakterem firmy i twórczą atmosferą startupu. Takie miejsce znaleźliśmy w Harmony Office Center i od razu poczuliśmy się tu jak u siebie – mówi Marcin Borowiecki, dyrektor zarządzający Wonga w Polsce. Liczba osób w zespole niezmiennie rośnie, stąd decyzja o wynajęciu większego biura w budynku D. Mimo zwiększających się: metrażu powierzchni najmu oraz skali działalności, udało nam się zachować ten sam kameralny i przyjazny klimat w firmie. Otoczenie i lokalizacja biura wyraźnie temu sprzyjają – dodaje.

 

Jesteśmy zadowoleni z faktu, iż przestrzeń biurowa, jaką oferuje Harmony Office Center, cieszy się uznaniem obecnych najemców oraz niesłabnącym zainteresowaniem ze strony potencjalnych klientów. Firma Wonga.pl jest tego bardzo dobrym przykładem – mówi Anna Szelc, reprezentująca fundusz Azora Europa na rynku CEE.

 

Wonga jest międzynarodową firmą FinTech, która specjalizuje się w pożyczkach internetowych. Na polskim rynku działa od 2013 r.

 

Harmony Office Center II, w którego skład wchodzi budynek D, jest kompleksem biurowym klasy A, znajdującym się na warszawskim Mokotowie, w jego części graniczącej ze Śródmieściem.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra