Giant

EKO Crown Square zdobywa nowego najemcę

Crown Square
Crown Square
Do grona najemców warszawskiego biurowca Crown Square dołączyła firma SER Solutions, będąca polskim przedstawicielstwem spółki z branży IT SER Group.

Do grona najemców warszawskiego biurowca Crown Square dołączyła firma SER Solutions, będąca polskim przedstawicielstwem spółki z branży IT SER Group. Nowy najemca zajął 530 mkw. powierzchni na 10. piętrze budynku. Podczas procesu transakcyjnego właściciela biurowca – firmę Invesco Real Estate –  reprezentowała agencja Savills. Cieszymy się, że do najemców Crown Square dołączył SER Solutions, powiększając tym samym grono spółek IT w budynku. Mamy nadzieję, że pracownicy będą zadowoleni z wysokiego standardu biura, a bliskość drugiej linii metra i tramwajów będzie dla nich dużym udogodnieniem – mówi Lidia Malec, associate z Działu Reprezentacji Wynajmującego w Savills.

 

SER Group jest producentem oprogramowania ECM. W kraju firma działa od ponad 10 lat. W stolicy znajduje się  centrum rozwoju jej produktu oraz zespół wspierający klientów i polską sieć partnerską firmy.

 

Crown Square jest 13-kondygnacyjnym budynkiem biurowym klasy A. Oferuje łącznie 16 208 mkw. powierzchni najmu. Do dyspozycji najemców oddany został 3-poziomowy parking podziemny z ponad 220 miejscami parkingowymi. Budynek posiada certyfikat BREEAM na poziomie Very good. Do grona najemców biurowca należą między innymi: Microstrategy Poland, Signal Iduna, Oracle, Diageo i Nike.

 

Invesco Real Estate (IRE) jest międzynarodową firmą, która specjalizuje się w inwestycjach i zarządzaniu aktywami na globalnym rynku nieruchomości. Firma posiada oddziały w Europie i Azji. Obecnie w portfolio IRE znajdują się warszawskie nieruchomości komercyjne takie jak Crown Square, Zaulek Piekna i Plac Unii, a także budynki zlokalizowane w miastach regionalnych: krakowska Galeria Kazimierz czy poznański biurowiec Połwiejska 2.
 


0.0
Tagi: Crown Square
Napisz pierwszy komentarz