Proton Office

Do Cosmopolitan Twarda 4 zawitał nowy najemca

Cosmopolitan - najwyższy budynek
Cosmopolitan - najwyższy budynek
Grono najemców warszawskiego budynku należącego do Tacit Investment powiększyło się o kolejną firmę. Jest nią biuro architektoniczne Medusa Group, które uruchamia w stolicy swoją pierwszą siedzibę.

Grono najemców warszawskiego budynku należącego do Tacit Investment powiększyło się o kolejną firmę. Jest nią biuro architektoniczne Medusa Group, które uruchamia w stolicy swoją pierwszą siedzibę. Nowe biuro studia projektowego będzie mieściło się na 1 piętrze budynku Cosmopolitan. Na wynajętą powierzchnie nowy najemca wprowadzi się jeszcze w maju. Długo szukaliśmy odpowiedniego miejsca na nasze biuro w Warszawie – istotnym kryterium wyboru była nie tylko lokalizacja w centrum miasta, ale także prestiż i architektura najwyższej próby. Budynek Cosmopolitan Twarda 4 posiada wszystkie te cechy, dlatego nasz wybór padł właśnie na ten wyjątkowy budynek – powiedział Przemysław Łukasik, jeden ze współwłaścicieli pracowni Medusa.

Medusa Group jest interdyscyplinarnym studiem projektowym, które realizuje projekty związane z architekturą, planowaniem przestrzennym, grafiką i wzornictwem przemysłowym. W portfolio biura znajdują się m.in. parki biurowe, osiedla i budynki mieszkalne, koncepcje i projekty zagospodarowania przestrzennego, handlu i rekreacji. Główna siedziba firmy ulokowana jest w Bytomiu. W br. obok biura w Warszawie, Medusa Group zamierza otoworzyć siedzibę w Londynie.  

Cosmopolitan Twarda 4 znajduje się w tuż przy Placu Grzybowskim. Na cały projekt Cosmopolitan składa się 44-piętrowa wieża mieszkalna oraz 5-kondygnacyjny budynek biurowo-usługowy. W części biurowej inwestycji swoje biura otworzyły takie firmy jak:. Rock Castle Global Real Estate, Syncron, Traple oraz Prelios RE Advisory. Obecnie poziom komercjalizacji powierzchni biurowej budynku wynosi ponad 80 proc. Całkowicie zagospodarowany został już parter obiektu Cosmopolitan, dzięki czemu stworzono tu nową przestrzeń miejską. Przy patio powstały koncepty kulinarne tj.: City SAM, Wine Taste by Kamecki, La Fromagerie, Odette Tea Room, Ceviche Bar i Benihana. Projekt inwestycji został stworzony przez światowej klasy architekta Helmuta Jahna.
 


0.0
Tagi: Warszawa
Napisz pierwszy komentarz