Proton Office

Solenis Poland bierze więcej w University Business Center I

University Business Center I
University Business Center I
Spółka należąca do światowego producenta środków chemicznych – Solenis Poland Sp. z o.o. – zdecydowała się na powiększenie biura w warszawskiej inwestycji University Business Center I.

Spółka należąca do światowego producenta środków chemicznych – Solenis Poland Sp. z o.o. – zdecydowała się na powiększenie biura w warszawskiej inwestycji University Business Center I. Najemca wynajmie łącznie ok. 2000 mkw. powierzchni biurowej w projekcie. W procesie wynajmu właściciela biurowca reprezentowała firma Knight Frank. Cieszy nas fakt, że najemcami University Business Center I są tak renomowane globalne firmy jak Solenis Poland. To wiele mówi zarówno o lokalizacji, jak i o samym budynku – komentuje Karol Grejbus, Senior Negotiator w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych w firmie Knight Frank.

 

Solenis jest producentem środków chemicznych o specjalnym przeznaczeniu wykorzystywanych m.in. w przetwórstwie chemicznym (masy celulozowej, papieru, ropy i gazu). Siedziba firmy znajduje się w Wilmington w stanie Delaware (USA). Spółka posiada 30 zakładów produkcyjnych na całym świecie i zatrudnia ok. 3500 specjalistów w 118 krajach na pięciu kontynentach.

 

University Business Center I znajduje się w dzielnicy Mokotów w Warszawie. Powierzchnia użytkowa tego biurowca wynosi ponad 11 000 mkw. Inwestycja wchodzi w skład portfela Savills Investment Management. Właściciel projektu powierzył komercjalizację swoich inwestycji firmie Knight Frank. Agencja jest także zarządcą University Business Center I.
 


4.0
Napisz pierwszy komentarz