PGE Narodowy

HP zostaje w University Business Center II

University Business Center II, źródło: reporter.pl
University Business Center II, źródło: reporter.pl
Firma Hewlett-Packard (HP) podpisała umowę, przedłużającą najem powierzchni biurowej w budynku University Business Center II. Doradzał jej Dział Powierzchni Biurowych CBRE.

University Business Center II znajduje się na warszawskim Służewcu przy ul. Szturmowej w Warszawie. Obiekt posiada ponad 19 000 mkw. powierzchni biurowej rozmieszczonej na 12 kondygnacjach. Funkcjonujące w nim biuro Hewlett-Packard jest główną siedzibą firmy w Polsce i zajmuje 10 400 mkw. powierzchni biurowej.

 

Dla naszego klienta najważniejsze było efektywne przeprowadzenie procesu negocjacji. Warszawskie biuro HP jest centralą firmy w Polsce, w związku z tym powierzchnia biurowa musi być dopasowana do wszystkich potrzeb najemcy oraz gwarantować elastyczny, długoterminowy najem. Jestem pewien, że najemca oraz właściciel UBC II są zadowoleni z finalnych ustaleń transakcji. Celem Działu Powierzchni Biurowych CBRE jest bliska współpraca z klientami tak by oferować im dopasowane do ich potrzeb i przemyślane rozwiązania komentuje Daniel Bienias, Starszy Dyrektor Działu Powierzchni Biurowych, CBRE.

 

Hewlett-Packard to międzynarodowa firma dostarczająca usługi technologiczne niezbędne dla biznesu oraz życia codziennego. Rozwiązania firmy obejmują infrastrukturę informatyczną, komputery osobiste i urządzenia dostępowe, usługi globalne oraz rozwiązania w zakresie druku i przetwarzania obrazu dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw, a także małych i średnich firm.


0.0
Napisz pierwszy komentarz