PGE Narodowy

Nowe biuro KPMG

Firma KPMG wynajęła ponad 1700 mkw. powierzchni biurowej w O3 Business Campus
Firma KPMG wynajęła ponad 1700 mkw. powierzchni biurowej w O3 Business Campus
Pod koniec br. do nowego biura wprowadzi się firma KPMG. W tym celu wynajęła ona ponad 1700 mkw. powierzchni w O3 Business Campus.

KPMG to międzynarodowa sieć firm, które świadczą usługi profesjonalne z zakresu audytu, doradztwa podatkowego i doradztwa gospodarczego. Działa ona w 155 krajach na świecie i zatrudnia 174 tys. pracowników. W Polsce firma posiada oddziały w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Katowicach i Łodzi. W krakowskim biurowcu O3 Business Campus KPMG wynajęła ponad 1700 mkw. powierzchni biurowej. W transakcji najemcę reprezentowała firma doradcza Colliers International.

 

KPMG – firma od 4 lat niezmiennie zajmująca pierwsze miejsce wśród firm audytorskich w Polsce, stawiająca na innowacje, bezpieczeństwo i rozwój pracowników - zdecydowała się prowadzić swój dynamiczny biznes w naszym projekcie. To dla nas ogromna satysfakcja, a jednocześnie zobowiązanie do spełnienia najostrzejszych kryteriów – zarówno technicznych jak i biznesowych – mówi Joanna Nicińska, senior leasing manager z Działu Biur i Hoteli Echo Investment.

 

W procesie poszukiwania nowej siedziby, największe znaczenie dla naszego klienta miała przestrzeń biurowa przyjazna pracownikom, jakość budynku oraz jego lokalizacja. Ostatecznie wybrano O3 Business Campus – nowoczesny kompleks biurowy, który odpowiada wymaganiom dzisiejszego najemcy i dodatkowo daje mu możliwość rozwoju – mówi Anna Galicka-Bieda, dyrektor regionalna Colliers International w Krakowie.

 

O3 Business Campus to projekt biurowy klasy A. Zlokalizowany jest on w północnej części Krakowa, u zbiegu ul. Opolskiej i al. 29 Listopada. Na inwestycję składają się trzy 12-kondygnacyjne budynki o łącznej powierzchni 57 000 mkw. oraz parkingi (zarówno naziemne, jak i podziemne). Deweloperem obiektu jest Echo Investment SA.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz