Giant

Na dłużej w Platinium Business Park

Francuska grupa reklamowa przedłużyła umowę najmu w kompleksie Platinium Business Park
Francuska grupa reklamowa przedłużyła umowę najmu w kompleksie Platinium Business Park
W Platinium Business Park na dłużej zostaje jedna z czterech największych grup reklamowych na świecie. Publicis Groupe swoje biura powiększy o dodatkowe 1 600 mkw. powierzchni.

Przedłużenie umowy najmu przez Publicis Groupe w kompleksie Platinium Business Park to dotychczas największa z tegorocznych transakcji najmu powierzchni biurowych na warszawskim rynku nieruchomości. Osiem spółek grupy zajmie niemal 14 000 mkw. powiększając swoje biura o 1600 mkw.

 

Osiem spółek grupy posiada swoje siedziby w pięciu różnych budynkach na terenie całego kompleksu Platinium Business Park. Każda spółka ma swój indywidualny charakter i obszar w którym prowadzi działalność, w związku z tym ma różne oczekiwania względem zajmowanej przestrzeni biurowej. Ze względu na wielkość kompleksu, jesteśmy w stanie szybko reagować na zmieniające się potrzeby Publicis, a jednocześnie zagwarantować rozwój wszystkich ośmiu podmiotów w ramach jednego kompleksu biurowego. Ten czynnik był jednym z kluczowych w procesie podejmowania decyzji o przedłużeniu umowy najmu - mówi Dariusz Domański, młodszy partner, dyrektor rozwoju i najmu w White Star Real Estate.

 

Publicis Groupe to francuska grupa reklamowa. W jej składzie znajdują się agencje reklamowe, domy mediowe oraz inne podmioty świadczące usługi z zakresu reklamy. Stanowi ona jedna z czterech największych grup reklamowych na świecie. Spółka notowana jest na giełdzie europejskiej Euronext i amerykańskiej NYSE. Do grupy należą np. agencje reklamowe o zasięgu światowym, takie jak: Publicis Worldwide, Saatchi & Saatchi czy Leo Burnett.

 

W transakcji grupę Publicis reprezentował Savills, podczas gdy właściciela kompleksu reprezentował White Star Real Estate.

 

Platinium Business Park to kompleks biurowy należący do niemieckiego funduszu Allianz Real Estate. Znajduje się on u zbiegu ulic Domaniewskiej i Wołoskiej w Warszawie. Park składa się z pięciu odrębnych budynków biurowych klasy A o łącznej powierzchni 58 200 mkw. 

 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz