Proton Office

Nowi najemcy w kamienicy

Górskiego 9 to czteropiętrowa powojenna kamienica biurowa.
Górskiego 9 to czteropiętrowa powojenna kamienica biurowa.
Warszawska kamienica biurowa wzbogaciła się o dwóch nowych najemców. Obiekt oferuje kameralną przestrzeń przeznaczoną dla maksymalnie pięciu najemców.

Kamienicę przy ul. Górskiego 9 w Warszawie wybrali dwaj najemcy z branż marketingowej i spożywczej. Łącznie transakcja najmu dotyczyła 660 mkw. powierzchni. Właściciela budynku firmę Predom w obu transakcjach reprezentował zespół Savills.

 

Kamienica zlokalizowana przy Górskiego 9 stanowi ciekawą alternatywę dla powierzchni biurowej w budynkach klasy A. Oferuje kameralną przestrzeń dla maksymalnie pięciu najemców, reprezentacyjne lobby oraz doskonałą lokalizację w sercu miasta. Struktura budynku i otwartość właściciela na potrzeby najemców pozwalają na dostosowanie powierzchni nawet dla najbardziej wymagających klientów. Wysokość pomieszczeń, otwieralne okna oraz system klimatyzacji powodują, że komfort pracy pozostaje na najwyższym poziomie – podsumowuje Daniel Czarnecki z działu reprezentacji wynajmującego Savills.

 

Górskiego 9 to czteropiętrowa powojenna kamienica biurowa. Budynek oferuje łącznie 1780 mkw. powierzchni w układzie gabinetowym. Obiekt usytuowany jest w centrum Warszawy przy ul. Górskiego 9, w pobliżu skrzyżowania z ul. Szpitalną. W niewielkiej odległości od budynku (do 700 m) znajdują się środki komunikacji miejskiej. W okolicy znajduje się również wiele restauracji, hoteli i urzędów, jak np. Wojewódzki Sąd Administracyjny i Naczelny Sąd Administracyjny.

 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz