Aluprof S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoBusiness House logoForbo Flooring Systems Polska logoArchicom logoAgrobex Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoDEVCO Sp. z.o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoOlivia Business Centre logoPorto Office A Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoPodium Investment logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoSpectra Development logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoHAVRE Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoVantage Development S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoTétris Poland logoCity Space logoKontor logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoFYI Commercial Consulting logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoINTER-BUD logoARTSERVIS sp. z o.o. logoTorus logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Firmy poszerzają swój horyzont

Kompleks biurowy Horizon Plaza w Warszawie
Kompleks biurowy Horizon Plaza w Warszawie
Money Makers TFI i ProData Consult stawiają na rozwój w Horizon Plaza. Obie firmy postanowiły na dłużej zostać w warszawskim kompleksie biurowym jednocześnie powiększając swoje biura.

Money Makers Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych, należące do Grupy Alior Banku, jest obecne w budynku od 2010 r. Firma zdecydowała się na powiększenie biura o 100 mkw. W związku z tym w Horizon Plaza wynajmą oni ok. 250 mkw. Z kolei spółka ProData Consult, świadcząca usługi konsultingowe z zakresu IT dołączyła do grona najemców Horizon Plaza w 2013 r. Firma zaczynała od biura o metrażu nieco ponad 200 mkw. Po ostatnim dobraniu wynajmowana przez spółkę powierzchnia wynosi około 1700 mkw. W procesie wynajmu pośredniczyła firma doradcza Knight Frank, reprezentując Union Investment Real Estate GmbH, właściciela nieruchomości. 

Długotrwała obecność najemców Horizon Plaza: Money Makers TFI oraz ProData Consult dowodzi niesłabnącej pozycji tego budynku, wyróżniającego się nie tylko unikatową architekturą, ale również wyjątkowym podejściem i dbałością właściciela o najemców. Decyzja obu firm o dalszym rozwoju w tej lokalizacji potwierdza, że są najemcy, którzy decydują się rosnąć na Służewcu, jeśli tylko zapewni się im dogodne warunki, jak ma to miejsce w przypadku Horizon Plaza - mówi Maciej Skubiszewski, starszy negocjator w dziale wynajmu powierzchni biurowych w Knight Frank. 

Horizon Plaza to nowoczesny kompleks biurowy klasy A. Składa się z dwóch budynków zróżnicowanych pod względem wysokości i kształtu. Łącznie oferuje on 35 000 mkw. powierzchni biurowej. Użytkownicy biurowca mogą korzystać z dwukondygnacyjnego podziemnego parkingu na niemal 600 samochodów czy parkingów dla rowerów. Budynek posiada certyfikat BREEAM In-Use Part 1 z oceną Very Good. Zlokalizowany na warszawskim Mokotowie kompleks wyróżnia się charakterystyczną „falującą” fasadą.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra