UNIMOR Development S.A. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoAluprof S.A. logoINTER-BUD logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoArchicom logoTétris Poland logoKontor logoTorus logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoNowy Styl Group logoCity Space logoVastint Poland Sp. z o.o. logoBusiness House logoPorto Office A Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoPodium Investment logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoHAVRE Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoSpectra Development logoVantage Development S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoForbo Flooring Systems Polska logoOlivia Business Centre logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Dwie spółki w Irydionie

Wizualizacja biura przygotowana przez KS Architekci
Wizualizacja biura przygotowana przez KS Architekci
Spółki wchodzące w skład Grupy Vinci (Menard Polska i Soletanche Polska) wynajęły łącznie ok. 1380 mkw. powierzchni w biurowcu Irydion w Warszawie.

Firmy Menard i Soletanche poszukiwały dobrze zlokalizowanej siedziby na północy Warszawy, z łatwym dojazdem i dostępem do trasy S8. Kolejnym wymogiem był układ powierzchni odpowiedni dla firm dzielących przestrzeń biurową. Biurowiec Irydion spełnia wszystkie te oczekiwania – mówi Karolina Adamiak, konsultant w dziale reprezentacji najemcy JLL.

 

Irydion oferuje łącznie ok. 9 200 mkw. powierzchni najmu na pięciu kondygnacjach naziemnych. Obiekt ten położony jest na warszawskim Żoliborzu. Budynek cechuje dobra ekspozycja - w pierwszej linii zabudowy, u zbiegu ul. Powązkowskiej i Krasińskiego. Atutem biurowca Irydion jest lokalizacja pozwalająca na łatwy dojazd do ścisłego centrum Warszawy zarówno samochodem, jak i za pomocą komunikacji publicznej. W pobliżu budynku znajdują się centra handlowe Klif i Arkadia. Właścicielem budynku jest Lone Star Real Estate Fund III, zaś zarządzającym i odpowiedzialnym za wynajem obiektu jest GTC.

 

Eksperci JLL pomagali nam także w profesjonalnej prezentacji nowego biura i warunków jego wynajmu dla zagranicznych właścicieli naszej firmy, dla których warunki warszawskie różnią się istotnie od tych paryskich. Mamy nadzieję, że nowe biuro w budynku Irydion i jego rozwiązania socjalne będą pozytywnym impulsem motywacyjnym dla pracowników firm Menard i Soletanche, które w tym roku obchodzą odpowiednio swoje dziesięcio- i dwudziestolecie działalności w dziedzinie geotechniki w Polsce – podsumowuje Grzegorz Karbowski, dyrektor finansowo-administracyjny Menard i Soletanche. 

 


0.0
Tagi: Irydion
Napisz pierwszy komentarz
mantra