Proton Office

Biurowiec Irydion podsumowuje zeszły rok

Irydion jest zlokalizowany na warszawskim Żoliborzu – dynamicznie rozwijającej się lokalizacji biurowej, będącej ciekawą alternatywą dla Centralnego Obszaru Biznesu
Irydion jest zlokalizowany na warszawskim Żoliborzu – dynamicznie rozwijającej się lokalizacji biurowej, będącej ciekawą alternatywą dla Centralnego Obszaru Biznesu
Dla warszawskiego budynku biurowego Irydion miniony rok zakończył się podpisaniem umów najmu na 3000 mkw.

W zeszłym roku w budynku biurowym Irydion podpisano umowy najmu na łącznie ok. 3000 mkw. Nowe kontrakty zawarły firmy, takie jak Rockwell Automation Sp. z o.o. (670 mkw.), Dom Deco (650 mkw.), Libris Polska (400 mkw.) czy Szafran Catering (240 mkw.). Z kolei najemcy już obecni w budynku zadecydowali o dobraniu nowej powierzchni – PKP SA (ekspansja o 720 mkw.) czy BZ WBK (ekspansja o 250 mkw.)

 

Marzena Zielonka, Starszy Konsultant w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych JLL komentuje – 2014 był bardzo dobrym rokiem dla budynku biurowego Irydion. Obiekt cieszy się zarówno zainteresowaniem nowych najemców, jak i zaufaniem firm już w nim obecnych, które wraz z rozwojem struktur dobierają nową powierzchnię i przedłużają dotychczasowe kontrakty. Zainteresowanie jest wynikiem kombinacji takich elementów jak atrakcyjne warunki komercyjne, dobra reputacja, standard wykończenia czy dogodna lokalizacja.

 

Irydion jest zlokalizowany na warszawskim Żoliborzu – dynamicznie rozwijającej się lokalizacji biurowej, będącej ciekawą alternatywą dla Centralnego Obszaru Biznesu. Obiekt cechuje dobra ekspozycja - w pierwszej linii zabudowy, u zbiegu ul. Powązkowskiej i Krasińskiego. Dużym atutem budynku jest lokalizacja pozwalająca na łatwy dojazd do ścisłego centrum Warszawy zarówno osobom zmotoryzowanym, jak i korzystającym z komunikacji publicznej. W pobliżu budynku znajdują się centra handlowe Klif i Arkadia.

 

Irydion oferuje łącznie ok. 9200 mkw. powierzchni najmu, na 5 kondygnacjach naziemnych. Obecnie w budynku dostępne jest około 1300 mkw. powierzchni biurowej, którą można dopasować do potrzeb danego najemcy. Powierzchnię można podzielić na mniejsze moduły od 300 mkw.

 

Właścicielem obiektu jest Aviva Investors Central European Property Fund. Wyłącznym agentem ds. wynajmu powierzchni biurowej w budynku Irydion jest międzynarodowa firma doradcza JLL.

 


0.0
Tagi: Irydion
Napisz pierwszy komentarz