Vastint Poland Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoBusiness House logoCOTEX Office Centre logoCity Space logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoTorus logoOlivia Business Centre logoNowy Styl Group logoAgrobex Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoAluprof S.A. logoArchicom logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoPorto Office A Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoARTSERVIS sp. z o.o. logoKontor logoForbo Flooring Systems Polska logoSpectra Development logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoVantage Development S.A. logoPodium Investment logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoTétris Poland logoINTER-BUD logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

EKO Przeprowadzka w obrębie Mokotowa

Kompleks biurowy Marynarska Business Park ma nowego najemcę. Do nowego biura na Mokotowie wprowadzi się w Grupa Eurocash.
Kompleks biurowy Marynarska Business Park ma nowego najemcę. Do nowego biura na Mokotowie wprowadzi się w Grupa Eurocash.
Jeden z największych rodzimych dystrybutorów produktów żywnościowych zdecydował się na wynajem powierzchni w kompleksie biurowym Marynarska Business Park. Jest nim Grupa Eurocash, która do nowego biura przeprowadzi się w przyszłym roku.

Od czerwca 2017 r. Grupa Eurocash zajmie cztery piętra o łącznej powierzchni 4618 mkw. w jednym z budynków kompleksu. Dotychczasowe biuro Eurocash również znajdowało się na Mokotowie. Zmiana lokalizacji związana jest z rozwojem działalności Grupy. Grupa Eurocash w Marynarska Business Park zajmie tymczasowo blisko 600 mkw. Wynajem tymczasowej powierzchni potrwa od 1 września 2016 r. do momentu rozpoczęcia najmu docelowej przestrzeni. W transakcji najmu doradzała firma JLL.

 

Oprócz bardzo dobrze skomunikowanej lokalizacji i wysokiego standardu powierzchni biurowej atutem dla Eurocash okazała się możliwość zajęcia najwyższych kondygnacji w budynku z dostępem do tarasów oraz opcja wyjątkowej ekspozycji logo firmy – komentuje Marzena Zielonka, dyrektor w dziale wynajmu powierzchni biurowych JLL.

 

Grupa Eurocash to największa polska firma zajmująca się hurtową dystrybucją produktów żywnościowych oraz wsparciem marketingowym dla niezależnych przedsiębiorców prowadzących działalność detaliczną. Niemal 14 tysięcy niezależnych polskich sklepów zrzeszonych jest w wspieranych przez Eurocash sieciach franczyzowych i partnerskich. Działają one pod takimi nazwami jak abc, Groszek, Delikatesy Centrum, Lewiatan, Euro Sklep czy Gama.

 

Marynarska Business Park składa się z czterech budynków o łącznej powierzchni biurowej ok. 43 000 mkw. Kompleks zlokalizowany jest w biznesowej części Służewca. Najemcy obiektu mają dostęp do zróżnicowanych usług na terenie inwestycji. Znajduje się tu salon kosmetyczno-fryzjerski New Look Zone, Grupy LUX MED, restauracja VAPIANO czy punkt Inmedio. Kompleks posiada certyfikat BREEAM In-Use International z oceną bardzo dobrą w kategorii „Asset”. Za komercjalizację Marynarska Business Park odpowiada firma doradcza JLL, która jednocześnie pełni funkcję zarządcy budynku. Właścicielem obiektu jest spółka Heitman, działająca w imieniu Heitman European Property Partners.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra