Proton Office

Przedłużony pobyt

Societe Generale zdecydowała się na przedłużenie najmu powierzchni biurowej dla dwóch ze swoich spółek.
Societe Generale zdecydowała się na przedłużenie najmu powierzchni biurowej dla dwóch ze swoich spółek.
Societe Generale pozostaje na dłużej w biurowcu Saski Point. Jedna z największych światowych grup świadczących usługi finansowe zdecydowała się na przedłużenie najmu powierzchni biurowej.

Cieszymy się, że Grupa Societe Generale zdecydowała się na przedłużenie umowy najmu w naszym obiekcie To dla nas dowód na to, że Saski Point nieustannie spełnia oczekiwania najbardziej wymagających najemców. Mamy pełną świadomość, że ta transakcja to efekt stałego zaangażowania w relacje z najemcami i inwestycje w jakość i standard obiektu – mówi Kamila Piekarska, asset management w CA IMMO.

Societe Generale zdecydowała się na przedłużenie najmu powierzchni biurowej dla dwóch ze swoich spółek działających w Polsce. W budynku Saski Point w Warszawie na dłużej zostają Societe Generale SA Oddział w Polsce oraz SG Equipment Leasing Polska sp. z oo. Najemcy łącznie zajmą ok. 5500 mkw. powierzchni. Umowa najmu została przedłużona do 2024 r. W procesie negocjacji najemców wspierała firma CBRE.

Najemcy, którzy cenią sobie obecną lokalizację, mogą rozważyć wcześniejsze rozpoczęcie negocjacji mających na celu przedłużenia umowy. Takie podejście jest korzystne zarówno dla najemcy i wynajmującego. Wynajmujący zyskują bardziej atrakcyjny produkt inwestycyjny, a Najemcy korzystniejsze warunki najmu na długo przed zakończeniem trwającej umowy – stwierdził Rafał Wdowczyk, dyrektor działu powierzchni biurowych CBRE.


0.0
Tagi: Saski Point
Napisz pierwszy komentarz