Proton Office

Prawnicy na najwyższych piętrach Q22

Q22
Na najwyższych piętrach w warszawskim Q22 swoją siedzibę otworzy globalna firma prawnicza. White & Case na nowe biuro wynajęła 2500 mkw. powierzchni.

Praca przy najbardziej złożonych transakcjach na rynku i obsługa największych, zarówno polskich jak i międzynarodowych klientów wymaga od nas najwyższych standardów również w zakresie kwestii technicznych biura i aranżacji. Jednocześnie, biuro jest dla nas wizytówką firmy i elementem budowy wizerunku naszej marki, dlatego pod uwagę braliśmy tylko najbardziej zaawansowane technologicznie budynki. Q22 wpasowało się idealnie w nasze potrzeby. Większa powierzchnia pozwala nam również na realizację planów zwiększenia zatrudnienia w najbliższych latach – stwierdził Marcin Studniarek, partner zarządzający biurem White & Case w Polsce.

 

Kancelaria prawna White & Case do swojej nowej warszawskiej siedziby wprowadzi się pod koniec 2017 r. W Q22 zajmie ona najwyższe piętra 37 i 38 oraz część ostatniego, 39 piętra. White & Case LLP jest globalną firmą prawniczą, świadczącą usługi za pośrednictwem 37 biur zlokalizowanych w 26 krajach. W procesie poszukiwania nowej siedziby oraz negocjowania warunków umowy najmu firma była reprezentowana przez JLL.

 

Q22 spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających najemców – polskich i międzynarodowych firm wiodących w swoich branżach. Innowacyjne rozwiązania technologiczne oraz funkcje dodatkowe zaplanowane w budynku sprzyjają komfortowi pracowników, a nowoczesna, wyróżniająca się architektura obiektu sprawia, że stanowi on jeden z najciekawszych adresów biurowych w Warszawie – powiedział Michał Żelski, senior leasing manager w Dziale Biur Echo Investment.

 

Trwa ostatnia faza komercjalizacji Q22. Na najemców czeka jeszcze około 8500 mkw. powierzchni biurowej zlokalizowanej w podium budynku. Wśród najemców znajdują się firmy takie jak: Deloitte, Allegro, Linklaters, William Demant, Boston Scientific, Citi Handlowy, Omni Office, Puro Hotels.

 

Q22 to 155 metrowy, nowoczesny budynek biurowy zlokalizowany przy skrzyżowaniu al. Jana Pawła II oraz ul. Grzybowskiej w Warszawie. Obiekt oferuje ponad 50 000 mkw. powierzchni biurowej. Do dyspozycji użytkowników pozostaje także 5-kondygnacyjny parking podziemny na 348 miejsc postojowych. Q22 otrzymał certyfikat ekologiczny BREEAM Interim Excellent, z jednym z najwyższych w tej kategorii wyników w Polsce (niemal 80 proc.). Inwestorem i deweloperem budynku jest Echo Investment

 


1.0
Napisz pierwszy komentarz