Giant

Business Garden Poznań z kolejnymi umowami

Vastint Poland podpisał dwie umowy najmu powierzchni biurowej w kompleksie Business Garden w Poznaniu
Business Garden zlokalizowany jest u zbiegu ulic Marcelińskiej, Kolorowej i Bułgarskiej w Poznaniu
Vastint Poland podpisał dwie umowy z najemcami powierzchni biurowej w kompleksie Business Garden w Poznaniu. Nowym najemcą jest firma GSK, zaś na powiększenie dotychczas zajmowanej powierzchni zdecydował się Bank Zachodni WBK.

Nowym najemcą została międzynarodowa firma farmaceutyczna GSK, która wynajęła ponad 2000 mkw. powierzchni dla rosnącego Centrum Usług Biznesowych GSK IT. Z kolei obecny najemca Bank Zachodni WBK zdecydował się na powiększenie przestrzeni biurowej o dodatkowe 770 mkw.

 

Po raz kolejny potwierdza się czołowe miejsce inwestycji na mapie biurowej Poznania. Skala projektu oraz standard przestrzeni biurowej tworzą idealne warunki wspierające procesy biznesowe oraz rozwój centrów operacyjnych firm z sektora BPO, SSC i IT – mówi Magdalena Makuch, Leasing Manager Vastint Poland.

 

Business Garden zlokalizowany jest na poznańskim Marcelinie u zbiegu ulic Marcelińskiej, Kolorowej i Bułgarskiej. Docelowo, kompleks będzie obejmował dziewięć budynków o łącznej powierzchni ponad 80 000 mkw. W pierwszym etapie inwestycja dostarczyła na rynek 42 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej, która rozlokowana jest w czterech budynkach. Otoczenie zostało zaprojektowane w formie dużego ogrodu, w którym znajdują się strefy pracy i relaksu z boiskami do gry w koszykówkę i siatkówkę, szachownicami oraz torem do gry w boule. Istniejącym już budynkom przyznany został certyfikat LEED Platinum. Business Garden Poznań jest jednym z trzech parków biznesowych realizowanych przez Vastint pod marką Business Garden w Polsce. Podobne kompleksy powstają w Warszawie i Wrocławiu. 

 


0.0