Giant

Mokotowska Square sprzedany

Yareal Polska sprzedał 7-kondygnacyjny budynek Mokotowska Square. Nowym właścicielem został Deka Immobilien GmbH – otwarty fundusz nabywający i zarządzający nieruchomościami w Niemczech, który należy do DekaBank Group.

Yareal Polska sprzedał 7-kondygnacyjny budynek Mokotowska Square. Nowym właścicielem został Deka Immobilien GmbH – otwarty fundusz nabywający i zarządzający nieruchomościami w Niemczech, który należy do DekaBank Group. Stronę sprzedającą reprezentowała kancelaria prawnicza Hogan Lovells, zaś kupującego – radcy prawni z kancelarii Salans

Mokotowska Square to wielofunkcyjny obiekt zlokalizowany w centrum Warszawy przy ul. Mokotowskiej. Za projekt zrealizowanego przez Yareal budynku odpowiada APA Markowski.

Obiekt jest skomercjalizowany w 80 proc. Obecnie negocjowane są ostatnie umowy najmu na pozostałą powierzchnię. Wśród dotychczasowych  najemców znajdują się m.in.: Multikino S.A., Knight Frank, PGE Energia Jądrowa oraz luksusowe sklepy (Escada, Marc Cain, Chiara i le Chic).


0.0
Napisz pierwszy komentarz