Olivia Business Centre logoCity Space logoBusiness House logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoKontor logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoNowy Styl Group logoPorto Office A Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoFYI Commercial Consulting logoHAVRE Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoINTERBIURO logoSpectra Development logoAgrobex Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoARTSERVIS sp. z o.o. logoPodium Investment logoTorus logoForbo Flooring Systems Polska logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoDEVCO Sp. z.o.o. logoVantage Development S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoTétris Poland logoArchicom logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Setna firma w parku

Krakowski Park Technologiczny wydał kolejne zezwolenie na prowadzenie działalności w SSE.

Wydano 100. zezwolenie na prowadzenie działalności w krakowskiej SSE. Otrzymała je firma Capita Polska, która zobowiązała się do poniesienia nakładów inwestycyjnych w wysokości ponad 4,5 mln zł i zatrudnienia co najniej 450 osób. Projekt inwestycyjny będzie realizowany w podstrefie Kraków-Śródmieście.

Zgoda na rozpoczęcie działalności spółki Capita została oficjalnie przekazana 7 grudnia, podczas spotkania inwestorów. W uroczystości udział wzięli m.in.: przedstawiciele Zarządu Krakowskiego Parku Technologicznego, wojewoda małopolski, marszałek województwa oraz osoby z 12 firm, które rozpoczęły działalność na terenie SSE w 2011 r.

Spółka Capita Polska jest częścią Grupy Capita, która od ponad 25 lat realizuje projekty na terenie Europy, Azji, Afryki oraz Karaibów. W zakresie usług oferuje m.in. wsparcie w zakresie zasobów ludzkich i ochrony zdrowia oraz pomoc finansową, administracyjną i IT.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra