Business House logoAgrobex Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoKwiaty dla biura logoSpectra Development logoTétris Poland logoDEVCO Sp. z.o.o. logoVantage Development S.A. logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoGTV Lighting logoINTER-BUD logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoCity Space logoNowy Styl Group logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoCOTEX Office Centre logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoOlivia Business Centre logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoTorus logoVastint Poland Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoINTERBIURO logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoRIS Kotes logoUNIMOR Development S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoPodium Investment logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Nowe technologie w Koneserze

Centrum Praskie Koneser
Centrum Praskie Koneser
CLICO jest nowym najemcą budynku P Centrum Praskiego Koneser. Firma zaliczana jest do grona liderów sektora nowych technologii. Wynajęła ona 640 mkw. powierzchni biurowej, a po finalizacji tej umowy w Koneserze zostało wynajęte 40 proc. powierzchni biurowej.

Biurowa powierzchnia Centrum Praskiego Koneser wynosi 25 500 mkw., z których 640 mkw. zajmie biuro firmy CLICO. Jest to firma oferująca narzędzia do ochrony informacji, budowy wydajnych i bezpiecznych sieci komputerowych itd.

 

Centrum Praskie Koneser to inwestycja realizowanej przy ulicy Ząbkowskiej na warszawskiej Pradze. Stanowi ona połączenie dawnej tkanki miejskiej z nowoczesnością. Jest to bowiem rewitalizacja Warszawskiej Wytwórni Wódek, która obejmuje adaptację zabytkowych obiektów i budowę nowych. Do dyspozycji pracowników przeznaczona jest szeroka oferta kulturalna oraz handlowo-usługowa. W Koneserze będzie znajdować się także hotel Moxy Warsaw Praga oraz Muzeum Polskiej Wódki. Centrum Praskie Koneser to przykład przestrzeni typu mixed-use, która połączy funkcje mieszkaniową, biznesową, handlową i kulturalną.  

 


0.0
Tagi: Warszawa
Dodaj nowy komentarz
Komentarze 1
Ksawery :
Koneser dzięki kilku najemcom staje się bardzo kreatywnym i nowoczesnym kwartałem. W czasach gdzie większość nowoczesnych firm myśląc o biurze odrazu wybiera centrum miasta bądź zatłoczony mordor sprytniejsi wprowadzają się do Konesera gdzie ich sąsiadem będzie Google Campus. Komunikacja i mozliwości handlowo usługowe będę na tym samym poziomie.
26 stycznia 2017 01:16
CHB 14 Big
mantra