PGE Narodowy

Royal Canin w NTPP

Do grona najemców poznańskiego parku technologicznego dołączył producent karmy dla zwierząt – Royal Canin. Spółka wynajęła segment magazynowo-biurowy o łącznej powierzchni 2,5 tys. m kw.

Pod koniec 2011 r. do grona najemców poznańskiego parku technologicznego dołączył producent karmy dla zwierząt – Royal Canin. Obecnie w parku funkcjonuje 35 firm, zatrudniających łącznie ponad 700 osób.

W zlokalizowanym w Złotnikach kompleksie Royal Canin wynajął segment magazynowo-biurowy o łącznej powierzchni 2,5 tys. m kw. Dystrybucyjny oddział w Nickel Technology Park Poznań jest kolejną polską siedzibą spółki. W Niepołomicach pod Krakowem firma zrealizowała pierwszą w naszym kraju inwestycję (o wartości prawie 50 mln euro), obejmującą budowę fabryki na terenie przygotowanym przez Małopolskie Parki Przemysłowe. W Warszawie natomiast znajduje się pierwsze w Polsce centrum dystrybucyjne spółki.

Działający od ponad 5 lat Nickel Technology Park Poznań jest pierwszym w Polsce niepublicznym kompleksem technologicznym. Około 23 tys. m kw. powierzchni stanowią budynki biurowe i hale magazynowe. Stanowić one mogą siedziby dużych przedsiębiorstw, jak i lokalizację tzw. wirtualnych biur (korzystanie z oferowanych przez park usług bez konieczności fizycznej obecności firmy na jego terenie).


0.0
Napisz pierwszy komentarz