Olivia Business Centre logoKontor logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoGTV Lighting logoAluprof S.A. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoFuture Processing logoLC Corp S.A. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoFYI Commercial Consulting logoVantage Development S.A. logoNowy Styl Group logoArchicom logoBusiness House logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoForbo Flooring Systems Polska logoTork logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoPorto Office B Sp. z o.o. logoDuda Development logoVastint Poland Sp. z o.o. logoPodium Investment logoTétris Poland logoEcho Investment logoAgrobex Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoINTERBIURO logoCOTEX Office Centre logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoTorus logoEkodom Deweloper logoHAVRE Sp. z o.o. logoCity Space logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoSpectra Development logoGhelamco Poland logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

SYSTRA wybiera Komandorską 12

Biurowiec Komandorska 12
Biurowiec Komandorska 12
Firma SYSTRA, czyli polski oddział światowego lidera na rynkach infrastruktury kolejowej i transportu publicznego, została nowym najemcą wrocławskiego biurowca Komandorska 12.
Ponad 60 lat temu zaczęła się historia SYSTRA – firmy, która specjalizuje się w projektowaniu infrastruktury transportu publicznego. To rynek, który się stale rozwija, ewoluuje, a my wraz z nim. Pracujemy dla klientów polskich i międzynarodowych, dlatego potrzebne nam jest biuro nowoczesne, które sprzyja kreatywnej pracy i pomoże nam sprostać każdemu, nawet najambitniejszemu zadaniu. Nie bez znaczenia dla firmy o takim profilu jest fakt, że w bezpośredniej bliskości znajduje się linia kolejowa i dworzec PKP Wrocław Główny. Dodatkowo, Komandorska 12 jest certyfikowanym zielonym budynkiem, co jest zgodne ze strategią odpowiedzialnego, zrównoważonego rozwoju, którą SYSTRA realizuje dostarczając swoje usługi – informuje Małgorzata Nowakowska-Cicio, dyrektor polskiego oddziału SYSTRA.
 
SYSTRA jest kolejną firmą, która zdecydowała się na najem powierzchni biurowej w obiekcie Komandorska 12. Wcześniej do biurowca wprowadziła się firma EPIQ Systems (amerykański potentat technologii i usług prawnych) oraz Randstad (holenderska firma świadcząca usługi rekrutacyjne i outsourcingu HR). 
 
Komandorska 12 to budynek o najwyższym standardzie wyposażenia. Do jego budowy wykorzystano najnowocześniejsze rozwiązania minimalizujące wpływ obiektu na środowisko naturalne. W rezultacie inwestycja otrzymała zasłużony certyfikat ekologiczny LEED Gold. To – obok znakomitej lokalizacji i dostępności komfortowej, elastycznej powierzchni stanowi ciekawą ofertę dla najemców ceniących wysoki standard budynków biurowych – informuje Katarzyna Krokosińska, kierująca wrocławskim oddziałem firmy JLL.
 
Biurowiec Komandorska 12 został oddany do użytku w lutym br. Obiekt oferuje ok. 4000 mkw. powierzchni biurowej. Budynek liczy sześć kondygnacji naziemnych i jedną podziemną z parkingiem. Komandorska 12 zlokalizowany jest w pobliżu Dworca Głównego PKP i nowego Dworca PKS. W jego sąsiedztwie znajdują się także rozpoznawalne obiekty handlowe i kulturalne Wrocławia, takie jak dom towarowy Renoma, Teatr Muzyczny Capitol, Teatr Polski i Narodowe Forum Muzyki. Komandorska 12 stanowi projekt autorstwa pracowni Grupa 5 Architekci. Inwestorem i właścicielem biurowca jest Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych PZU. Za komercjalizację budynku odpowiada firma JLL.
 

0.0
Tagi: PZU Wrocław
Napisz pierwszy komentarz
Inter-bud Fabryczna - duży
mantra