Proton Office

SYSTRA wybiera Komandorską 12

Biurowiec Komandorska 12
Biurowiec Komandorska 12
Firma SYSTRA, czyli polski oddział światowego lidera na rynkach infrastruktury kolejowej i transportu publicznego, została nowym najemcą wrocławskiego biurowca Komandorska 12.
Ponad 60 lat temu zaczęła się historia SYSTRA – firmy, która specjalizuje się w projektowaniu infrastruktury transportu publicznego. To rynek, który się stale rozwija, ewoluuje, a my wraz z nim. Pracujemy dla klientów polskich i międzynarodowych, dlatego potrzebne nam jest biuro nowoczesne, które sprzyja kreatywnej pracy i pomoże nam sprostać każdemu, nawet najambitniejszemu zadaniu. Nie bez znaczenia dla firmy o takim profilu jest fakt, że w bezpośredniej bliskości znajduje się linia kolejowa i dworzec PKP Wrocław Główny. Dodatkowo, Komandorska 12 jest certyfikowanym zielonym budynkiem, co jest zgodne ze strategią odpowiedzialnego, zrównoważonego rozwoju, którą SYSTRA realizuje dostarczając swoje usługi – informuje Małgorzata Nowakowska-Cicio, dyrektor polskiego oddziału SYSTRA.
 
SYSTRA jest kolejną firmą, która zdecydowała się na najem powierzchni biurowej w obiekcie Komandorska 12. Wcześniej do biurowca wprowadziła się firma EPIQ Systems (amerykański potentat technologii i usług prawnych) oraz Randstad (holenderska firma świadcząca usługi rekrutacyjne i outsourcingu HR). 
 
Komandorska 12 to budynek o najwyższym standardzie wyposażenia. Do jego budowy wykorzystano najnowocześniejsze rozwiązania minimalizujące wpływ obiektu na środowisko naturalne. W rezultacie inwestycja otrzymała zasłużony certyfikat ekologiczny LEED Gold. To – obok znakomitej lokalizacji i dostępności komfortowej, elastycznej powierzchni stanowi ciekawą ofertę dla najemców ceniących wysoki standard budynków biurowych – informuje Katarzyna Krokosińska, kierująca wrocławskim oddziałem firmy JLL.
 
Biurowiec Komandorska 12 został oddany do użytku w lutym br. Obiekt oferuje ok. 4000 mkw. powierzchni biurowej. Budynek liczy sześć kondygnacji naziemnych i jedną podziemną z parkingiem. Komandorska 12 zlokalizowany jest w pobliżu Dworca Głównego PKP i nowego Dworca PKS. W jego sąsiedztwie znajdują się także rozpoznawalne obiekty handlowe i kulturalne Wrocławia, takie jak dom towarowy Renoma, Teatr Muzyczny Capitol, Teatr Polski i Narodowe Forum Muzyki. Komandorska 12 stanowi projekt autorstwa pracowni Grupa 5 Architekci. Inwestorem i właścicielem biurowca jest Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych PZU. Za komercjalizację budynku odpowiada firma JLL.
 

0.0
Tagi: PZU Wrocław
Napisz pierwszy komentarz