Echo Investment logoOnyx Business Point logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoSpectra Development logoAgrobex Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoArchicom logoPRO-INVEST S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoLC Corp S.A. logoINTERBIURO logoGhelamco Poland logoPorto Office B Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoSchüco International Polska logoCity Space logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoVastint Poland Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoCity Office logoBusiness House logoTorus logoNowy Styl Group logoGłówka Pracuje logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoAluprof S.A. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoLobos Nieruchomości logoGTV Lighting logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoCHB14 logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

SYSTRA wybiera Komandorską 12

Biurowiec Komandorska 12
Biurowiec Komandorska 12
Firma SYSTRA, czyli polski oddział światowego lidera na rynkach infrastruktury kolejowej i transportu publicznego, została nowym najemcą wrocławskiego biurowca Komandorska 12.
Ponad 60 lat temu zaczęła się historia SYSTRA – firmy, która specjalizuje się w projektowaniu infrastruktury transportu publicznego. To rynek, który się stale rozwija, ewoluuje, a my wraz z nim. Pracujemy dla klientów polskich i międzynarodowych, dlatego potrzebne nam jest biuro nowoczesne, które sprzyja kreatywnej pracy i pomoże nam sprostać każdemu, nawet najambitniejszemu zadaniu. Nie bez znaczenia dla firmy o takim profilu jest fakt, że w bezpośredniej bliskości znajduje się linia kolejowa i dworzec PKP Wrocław Główny. Dodatkowo, Komandorska 12 jest certyfikowanym zielonym budynkiem, co jest zgodne ze strategią odpowiedzialnego, zrównoważonego rozwoju, którą SYSTRA realizuje dostarczając swoje usługi – informuje Małgorzata Nowakowska-Cicio, dyrektor polskiego oddziału SYSTRA.
 
SYSTRA jest kolejną firmą, która zdecydowała się na najem powierzchni biurowej w obiekcie Komandorska 12. Wcześniej do biurowca wprowadziła się firma EPIQ Systems (amerykański potentat technologii i usług prawnych) oraz Randstad (holenderska firma świadcząca usługi rekrutacyjne i outsourcingu HR). 
 
Komandorska 12 to budynek o najwyższym standardzie wyposażenia. Do jego budowy wykorzystano najnowocześniejsze rozwiązania minimalizujące wpływ obiektu na środowisko naturalne. W rezultacie inwestycja otrzymała zasłużony certyfikat ekologiczny LEED Gold. To – obok znakomitej lokalizacji i dostępności komfortowej, elastycznej powierzchni stanowi ciekawą ofertę dla najemców ceniących wysoki standard budynków biurowych – informuje Katarzyna Krokosińska, kierująca wrocławskim oddziałem firmy JLL.
 
Biurowiec Komandorska 12 został oddany do użytku w lutym br. Obiekt oferuje ok. 4000 mkw. powierzchni biurowej. Budynek liczy sześć kondygnacji naziemnych i jedną podziemną z parkingiem. Komandorska 12 zlokalizowany jest w pobliżu Dworca Głównego PKP i nowego Dworca PKS. W jego sąsiedztwie znajdują się także rozpoznawalne obiekty handlowe i kulturalne Wrocławia, takie jak dom towarowy Renoma, Teatr Muzyczny Capitol, Teatr Polski i Narodowe Forum Muzyki. Komandorska 12 stanowi projekt autorstwa pracowni Grupa 5 Architekci. Inwestorem i właścicielem biurowca jest Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych PZU. Za komercjalizację budynku odpowiada firma JLL.
 
Tagi: PZU Wrocław
Napisz pierwszy komentarz
Archicom - City Forum
mantra