Proton Office

Specjaliści od IoT przeprowadzają się do obiektu Silesia Star

Silesia Star
Silesia Star
Silesia Star ma nowego najemcę z branży IT. Swoją siedzibę do katowickiego biurowca przenosi Relayr.

Relayr to międzynarodowa, szybko rozwijającą się firma w obszarze Internetu Rzeczy (IoT). Nowy najemca do biura w obiekcie Silesia Star wprowadzi się na przełomie września i października br. Firma Relayr zajmie powierzchnię na III piętrze w budynku B. 

Od ponad 10 lat jesteśmy w Katowicach i rozwijamy własny produkt w oparciu o różnorodne technologie, co stwarza duże możliwości zawodowego rozwoju naszym inżynierom. Praca z wykorzystaniem najnowszych technologii software’owych, projektowanie nowego oprogramowania i współpraca z klientami z listy Fortune 500 to tylko kawałek naszej codzienności. W związku z planami i potrzebami rozwojowymi firmy, powiększamy i zmieniamy nasze biuro. Budynek Silesia Star daje duże możliwości aranżacji przestrzeni, mogliśmy wprowadzić wiele własnych rozwiązań tak, aby otrzymać funkcjonalne biuro w industrialnym i nowoczesnym wykończeniu – mówi Mirosław Ossysek, General Manager Proximetry Poland, badawczo-rozwojowego oddziału firmy Relayr.

Silesia Star to biurowiec znajdujący się w ścisłym centrum Katowic, przy ulicy Uniwersyteckiej 18. Projekt obejmuje dwa 8-kondygnacyjne budynki połączone pasażem handlowo-usługowym. Obiekt posiada parking, zlokalizowany w części parterowej I podziemnej kompleksu oferujący 250 miejsc postojowych. Łączna powierzchnia najmu budynku wynosi 27 000 mkw. 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz