INTERBIURO logoVastint Poland Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoFYI Commercial Consulting logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoVantage Development S.A. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoDEVCO Sp. z.o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoTétris Poland logoArchicom logoCOTEX Office Centre logoKontor logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoOlivia Business Centre logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoBusiness House logoHAVRE Sp. z o.o. logoPodium Investment logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoPorto Office A Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoSpectra Development logoTorus logoAluprof S.A. logoCity Space logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Specjaliści od IoT przeprowadzają się do obiektu Silesia Star

Silesia Star
Silesia Star
Silesia Star ma nowego najemcę z branży IT. Swoją siedzibę do katowickiego biurowca przenosi Relayr.

Relayr to międzynarodowa, szybko rozwijającą się firma w obszarze Internetu Rzeczy (IoT). Nowy najemca do biura w obiekcie Silesia Star wprowadzi się na przełomie września i października br. Firma Relayr zajmie powierzchnię na III piętrze w budynku B. 

Od ponad 10 lat jesteśmy w Katowicach i rozwijamy własny produkt w oparciu o różnorodne technologie, co stwarza duże możliwości zawodowego rozwoju naszym inżynierom. Praca z wykorzystaniem najnowszych technologii software’owych, projektowanie nowego oprogramowania i współpraca z klientami z listy Fortune 500 to tylko kawałek naszej codzienności. W związku z planami i potrzebami rozwojowymi firmy, powiększamy i zmieniamy nasze biuro. Budynek Silesia Star daje duże możliwości aranżacji przestrzeni, mogliśmy wprowadzić wiele własnych rozwiązań tak, aby otrzymać funkcjonalne biuro w industrialnym i nowoczesnym wykończeniu – mówi Mirosław Ossysek, General Manager Proximetry Poland, badawczo-rozwojowego oddziału firmy Relayr.

Silesia Star to biurowiec znajdujący się w ścisłym centrum Katowic, przy ulicy Uniwersyteckiej 18. Projekt obejmuje dwa 8-kondygnacyjne budynki połączone pasażem handlowo-usługowym. Obiekt posiada parking, zlokalizowany w części parterowej I podziemnej kompleksu oferujący 250 miejsc postojowych. Łączna powierzchnia najmu budynku wynosi 27 000 mkw. 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra