Giant

EKO Drugi najemca w zielonym biurowcu

Na zdjęciu:  Eurocentrum Office Complex  przy Alejach Jerozolimskich w Warszawie
Na zdjęciu: Eurocentrum Office Complex przy Alejach Jerozolimskich w Warszawie
Tebodin Poland, lider w branży konsultingowo-projektowej, wynajął ponad 2 000 m kw. powierzchni biurowej w Eurocentrum Office Complex przy Alejach Jerozolimskich w Warszawie.

Tebodin Poland jest już drugim najemcą w Eurocentrum Office Complex. Właściciela centrum biznesowego, Grupę Capital Park, reprezentowała firma doradcza Cushman & Wakefield. Obecnie trwają negocjacje z kolejnymi, potencjalnymi najemcami.

Cieszymy się, że tak uznana firma wybrała Eurocentrum Office Complex na swoją siedzibę – mówi Magdalena Terech, Leasing Director Office Departament z Grupy Capital Park. – Jest to dla nas tym większe wyróżnienie, że w zespole Tebodin znajdują się praktycy LEED, tj. systemu w którym certyfikujemy budynek, co może świadczyć o docenieniu jakości zastosowanych przez nas rozwiązań – dodaje.

Biurowiec odznacza się wysoką klasą A+, znakomitą lokalizacją  między placem Zawiszy a dworcem Warszawa Zachodnia oraz łatwym dojazdem, zarówno komunikacją miejsską, jak i samochodem. 15-kondygnacyjny budynek dostarczy 65 800 m kw. ekologicznej powierzchni biurowej.

Realizacja inwestycji według projektu PRC Architekci prawdopodobnie rozpocznie się w II kw. 2012 r. Generalnym wykonawcą została firma ERBUD S.A.

Eurocentrum Office Complex jest największym obiektem biurowym w Polsce, powstającym zgodnie z zasadami zrównoważonego budownictwa. Biurowiec posiada precertyfikat LEED CS GOLD, nagrodę Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego (PLGBC) za najlepszy ekologiczny biurowiec w Polsce z precertyfikatem LEED oraz nagrodę, przyznaną przez magazyn EuropaProperty w kategorii LEED Application In-Process.


0.0
Napisz pierwszy komentarz