Proton Office

Nowy najemca w Olivia Business Centre

Zdjęcie przedstawia Olivia Gate
Zdjęcie przedstawia Olivia Gate
Meritum Bank ulokował jedną ze swoich trójmiejskich centrali w biurowcu Olivia Gate, będącym częścią Olivia Business Centre.

Biurowiec Olivia Gate jest częścią centrum biznesowego Olivia Business Centre, mieszczącego się w centrum aglomeracji trójmiejskiej, przy alei Grunwaldzkiej. Olivia Gate jest pierwszym z budynków powstającego kompleksu.

Meritum Bank to jeden z kluczowych pracodawców w Trójmieście. W biurze wynajmowanym w Olivia Gate ma pracować ok. 160 pracowników, związanych z pionem IT oraz Telemarketingiem. Jak mówi Małgorzata Dłubak, rzecznik prasowy Meritum Bank:  Dynamiczny rozwój naszego banku powoduje, że potrzebujemy więcej przestrzeni dla naszych pracowników. Oprócz powstającej właśnie przy ulicy Piastowskiej w Gdańsku Oliwie głównej siedziby, potrzebowaliśmy dodatkowej powierzchni o równie wysokim standardzie, położonej w bliskiej odległości. Ważne dla nas było także, aby budynek w pełni odpowiadał na potrzeby wynikające ze specyfiki naszej pracy i to zapewniło nam Olivia Business Centre.
 


0.0
Tagi: fsa
Napisz pierwszy komentarz