Agrobex Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoCity Space logoPorto Office A Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoINTER-BUD logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoTorus logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoBusiness House logoUNIMOR Development S.A. logoNowy Styl Group logoKontor logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoARTSERVIS sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoINTERBIURO logoTétris Poland logoAluprof S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoArchicom logoSpectra Development logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoFYI Commercial Consulting logoCOTEX Office Centre logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoPodium Investment logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Tieto wybiera Aquariusa

Wrocławski biurowiec spółki Echo Investment ma nowego najemcę. Zajmie on 8 tys. m kw. powierzchni.

Tieto Poland został głównym najemcą Aquarius Business House. Polski oddział Tieto Corporation zajmie 8 tys. m kw. we wrocławskiej inwestycji spółki Echo Investment.

Tieto Corporation jest międzynarodowym koncernem informatycznym, świadczącym pełen zakres usług w zakresie budowy, rozwoju oraz utrzymania systemów informatycznych. Firma ma oddziały w niemal 30 krajach i zatrudnia ponad 18 tys. osób. W Polsce biura Tieto znajdują się w Szczecinie, Warszawie i Wrocławiu.

Aquarius Business House to kompleks dwóch 7-kondygnacyjnych biurowców, który powstaje u zbiegu ul. Borowskiej i Swobodnej. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia Arcad z Kielc. Zespół biurowy realizowany jest w dwóch etapach. Pierwszy z nich rozpoczął się w czerwcu i potrwa do listopada 2012 r. Etap drugi wystartuje w maju 2012 r., a jego zakończenie zaplanowano na październik 2013 r. Wykonawcą stanu surowego obiektu jest Eiffage Budownictwo Mitex SA.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra