Giant

12 Turniej Golfa & 8 Turniej Tenisa Eurobuild CEE

Lista wydarzeń

Miasto : Warszawa, Rajszewo
Miejsce : Klub Tenisowy Legii, First Warsaw Golf & Country Club
Data : 05.07.2013
Godzina : 08:00 - 20:00
Status : zakończone
12 Turniej Golfa & 8 Turniej Tenisa Eurobuild CEE

Zbliża się kolejna, wyjątkowa impreza sportowa!

Już 5 lipca 2013 roku na kortach Klubu Tenisowego Legii w Warszawie odbędzie się 8. Turniej Tenisa Eurobuild CEE

a w First Warsaw Golf & Country Club w Rajszewie nieopodal Warszawy będzie miał miejsce 12. Turniej Golfa

Jak co roku w  amatorskich turniejach zmierzą się miłośnicy tych sportów wśród których znajdą się deweloperzy, agenci nieruchomości, inwestorzy oraz przedstawiciele środowisk związanych z branżą nieruchomości.

Do udziału w turniejach zapraszamy wszystkich, którzy kochają tenisa i golfa, szukają dobrej zabawy i chcą poczuć prawdziwe sportowe emocje. Do udziału mogą zgłaszać się zarówno kobiety jak i mężczyźni. Najlepszych nagrodzimy statuetkami, które zostaną wręczone podczas wieczornej uroczystości w Restauracji Boathouse. Wieczorna zabawa odbędzie się w klimacie hawajskim. Już teraz zachęcamy wszystkich uczestników do zaopatrzenia się w strój hawajski.

Więcej informacji odnośnie turniejów oraz formularze rejestracyjne znajdują się na stronach:
http://www.eurobuildcee.com/TurniejGolfa2013
http://www.eurobuildcee.com/TurniejTenisa2013

Na turnieje zapraszamy również przyjaciół uczestników, szefów i kolegów zainteresowanych dobrą zabawą, którzy gorącym aplauzem dodadzą wiary w wygraną. Z optymizmem patrzymy na prognozę pogody, ale niezależnie od aury, zapewnimy gorącą atmosferę!

Celem tego dorocznego już spotkania jest integracja środowiska nieruchomości oraz innych sektorów biznesu, dobra zabawa i zdrowa rywalizacja. Turnieje są też doskonałą okazją do promocji firmy i specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy atrakcyjne pakiety sponsorskie.


0.0
Napisz pierwszy komentarz