Giant

9. Konferencja Polski Rynek Biurowy – Trendy i Prognozy

|
Miasto : Warszawa
Miejsce : Hotel Marriott, al. Jerozolimskie 65/79
Data : 16.10.2018
Godzina : 08:30 - 16:00
Status : zakończone
9. Konferencja Polski Rynek Biurowy – Trendy i Prognozy
Dokąd zmierza rynek biurowy? Jak rozeznać się w gąszczu nowinek by nie stracić z pola widzenia podstaw tego biznesu? O tych i wielu innych zagadnieniach będą rozmawiać uczestnicy 9. Konferencji Polski Rynek Biurowy – Trendy i Prognozy.

Sztuczna inteligencja, blockchain, proptech, coworking, milenialsi – to jedne z najczęściej powtarzanych słów na rynku biurowym. Nowe pojęcia odzwierciedlają kierunki rozwoju sektora, ale na koniec dnia i tak liczy się poziom wynajęcia i stopa zwrotu.

Dokąd zmierza rynek biurowy wyjaśnią uczestnicy 9. Konferencji Polski Rynek Biurowy – Trendy i Prognozy.

PREZENTACJA:

  • Antony Slumbers, gość specjalny konferencji, spróbuje odpowiedzieć na pytanie czy technologia będzie w stanie zastąpić pracowników biurowych?

DYSKUSJE:

  • Rynek biurowy w stolicy stale się rozwija, ale to miasta regionalne charakteryzują się największą dynamiką podaży nowej powierzchni, utrzymując umiarkowany poziom pustostanów i duże zainteresowanie inwestorów. Czy ten trend się utrzyma?

  • Wieżowce – efektowne, ale jednocześnie ryzykowne inwestycje. Kiedy gra jest warta świeczki, a kiedy odpuścić?

  • Jak dopasować wnętrza i politykę korporacyjną do potrzeb baby boomersów, pokolenia X, Y i Z?

WARSZTAT:

  • W biurach współdzielonych upatruje się przyszłości tego segmentu nieruchomości. Jakie są wymagania firm coworkingowych w stosunku do powierzchni oferowanych przez deweloperów lub właścicieli budynków? Temat ten przybliżą Maciej Król i Konrad Szaruga z Business Link.

 

Więcej informacji: www.office.eurobuildconferences.com

 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz