Giant

EKO III edycja konferencji Future4Build

Lista wydarzeń

Miasto : Warszawa
Miejsce : Centrum EXPO XXI
Data : 06.11.2013 - 07.11.2013
Godzina : 08:00 - 15:00
Status : zakończone
III edycja konferencji Future4Build

Kogo obchodzi zrównoważony rozwój? Ciebie!
III edycja międzynarodowej konferencji i wystawy Future4Build

Konferencja Future4Build to innowacyjna i najbardziej kompleksowa platforma biznesowa oraz miejsce spotkań dla osób zainteresowanych ideą zrównoważonego rozwoju w Polsce i na świecie. III edycja tego międzynarodowego wydarzenia odbędzie się w dniach 6 i 7 listopada br. w Warszawie.

Jak co roku, Future4Build odbędzie się w formule innowacyjnej platformy biznesowej, umożliwiającej wymianę doświadczeń i informacji na temat zrównoważonego rozwoju, z naciskiem na uwarunkowania ekologiczne, ekonomiczne, prawne i społeczne.

Celem konferencji jest kompleksowe zaprezentowanie idei zrównoważonego rozwoju
w szeroko rozumianym kontekście gospodarczym. Motywem przewodnim Future4Build 2013 będzie idea wspierania zrównoważonego rozwoju miast.

Merytoryka
Future4Build gromadzi wybitnych ekspertów i ważnych partnerów instytucjonalnych. Konferencja odbywa się pod patronatami m.in. United Nations Global Compact, Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy, Towarzystwa Urbanistów Polskich, Stowarzyszenia Gmin Przyjaznych Energii Odnawialnej, Wschodniego Klastra Budowlanego, The Royal Institution of Chartered Surveyors (RICS), Buro Happold oraz Koalicji Klimatycznej.

W 2013 roku w ciągu 2 dni konferencji odbędzie się kilkanaście paneli dyskusyjnych, prezentacji, debat i specjalistycznych warsztatów z udziałem polskich i międzynarodowych ekspertów. Swój udział w Future4Build zapowiedzieli m.in.:

- Guy Perry, architekt i planista,
- Mark Krawczyński, architekt odpowiedzialny za rozbudowę Opery w Sydney,
- Peter Maitland, Director Buildings Division, RICS / Arkadis,
- Adam Koniuszewski, Chief Operating Officer z Green Cross International,
- Leszek Drogosz, Dyrektor Biura Infrastruktury Urzędu m. st. Warszawy,
- Juerg R. Bernet, Dyrektor Zarządzający w EURO Institute of Real Estate Management,
- Kamil Wyszkowski, Head of Office United Nations Development Programme i Koordynator UN SG Innitative Global Compact.

Formuła imprezy
Future4Build należy do imprez typu CONFEX, jest więc połączeniem konferencji
i wystawy (expo). Dzięki takiej formie uczestnicy mogą zdobywać wiedzę i dzielić się nią poprzez udział zarówno w merytorycznych dyskusjach i warsztatach jak i w targach.

Sieć biznesu i networking
Future4Build zrzesza decyzyjne środowisko biznesowe oraz wybitnych prelegentów
z Polski i ze świata. Podczas dwóch dni konferencji w jednym miejscu spotkają się przedstawiciele inwestorów, deweloperów, architektów, projektantów, najemców oraz producentów ekologicznych rozwiązań dla sektora budowlanego. Udział krajowych
i zagranicznych liderów daje możliwość nawiązania cennych kontaktów biznesowych.

Future4Build odpowiada także na potrzeby i przybliża zagadnienia partnerstwa publiczno-prywatnego (PPP) tworząc forum do nawiązania trwałej współpracy pomiędzy liderami biznesu i instytucjami rządowymi. Każdego roku spotkanie Future4Build daje naszym partnerom możliwość skutecznego komunikowania swoich oczekiwań wśród przedstawicieli branży i świata polityki.

Więcej informacji: www.future4build.com


0.0
Napisz pierwszy komentarz