Giant

I Amatorski Turniej Narciarski w konkurencji slalom gigant – Eurobuild CEE CUP 2015

Miasto : Warsaw
Miejsce : Górka Szczęśliwicka
Data : 20.02.2015
Godzina : 14:00 - 00:00
Status : zakończone
I Amatorski Turniej Narciarski w konkurencji slalom gigant – Eurobuild CEE CUP 2015

 

I Amatorski Turniej Narciarski w konkurencji slalom gigant – Eurobuild CEE CUP 2015

Górka Szczęśliwicka, Warszawa

20 lutego 2015

 

20 lutego na Górce Szczęśliwickiej w Warszawie odbędzie się I Amatorski Turniej Narciarski w konkurencji slalom gigant, organizowany przez wydawcę miesięcznika Eurobuild CEE, który dotychczas organizował już liczne wydarzenia sportowe w miesiącach letnich, m.in. turniej tenisa i turniej golfa. Zimowa propozycja skierowana jest do miłośników białego szaleństwa, a jej celem – oprócz dobrej zabawy – jest popularyzacja narciarstwa i promocja zdrowej rywalizacji w biznesie.

 

Do udziału w zawodach zapraszamy przedstawicieli firm, związanych z rynkiem nieruchomości oraz wszystkich, którzy chcą poczuć dreszcz emocji związany z narciarstwem. Podczas wydarzenia mile widziani są także kibice, którzy będą mogli skorzystać z bezpłatnych lekcji narciarstwa – tak, by w kolejnych latach – podczas kolejnych edycji Amatorskiego Turnieju Narciarskiego – grono uczestników powiększyło się o kolejnych pasjonatów ze środowiska biznesowego.

 

Wieczorem w Pubie Lolek odbędzie się impreza w górskim klimacie, podczas której zwycięzcy Turnieju zostaną nagrodzeni medalami oraz nagrodami ufundowanymi przez sponsorów. Zbójecką atmosferę przy grzanym piwie i swojskim jedzeniu dodatkowo podkreślą stroje uczestników – góralskie swetry, szaliki i czapki.

 

Zachęcamy do zgłaszania drużyn!

 

Koszt udziału drużyny 4-osobowej wynosi 300EUR.

 

Formularz zamówienia i informacje o turnieju znajdują się na stronie: Turniej narciarski-Eurobuild CEE CUP 2015.

 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz