Giant

Turniej Tenisa Eurobuild CEE

Miasto : Warszawa
Miejsce : Korty WTS DeSki
Data : 19.06.2015
Godzina : 09:00 - 23:50
Status : zakończone
Turniej Tenisa Eurobuild CEE

Już po raz dziesiąty w amatorskim turnieju tenisa będą mieli okazję skrzyżować rakiety deweloperzy, agenci nieruchomości, konsultanci, prawnicy oraz pozostali przedstawiciele środowiska związanego z branżą nieruchomości.

 

Jak podkreśla organizator wydarzenia – wydawca miesięcznika „Eurobuild Central & Eastern Europe”, celem turnieju jest nie tylko popularyzacja tenisa w branży nieruchomości komercyjnych, ale przede wszystkim integracja środowiska podczas dobrej zabawy i zdrowej, sportowej rywalizacji.

 

Do uczestnictwa w turnieju zaproszeni są wszyscy entuzjaści tenisa  zarówno osoby chcące wziąć w nim udział jako zawodnicy na korcie, jak i kibice na trybunach. Liczymy, że uczestnikom turnieju, będą kibicować członkowie rodziny, przyjaciele, koledzy czy szefowie. Takie pozytywne wsparcie tworzy nie tylko cudowną atmosferę, ale również daje dużo siły i wiary w wygraną. Powtarzamy więc: warto kibicować! - zachęcają organizatorzy. Najlepsi gracze zostaną nagrodzeni statuetkami, których wręczenie nastąpi wieczorem podczas uroczystości w Restauracji Boathouse. Wieczorna zabawa odbędzie się w klimacie hawajskim. 

 

Udział w turnieju to także dobra okazja do promocji firmy. W związku z tym organizatorzy przygotowali specjalne pakiety sponsorskie.

 

Więcej informacji odnośnie turnieju oraz formularz rejestracyjny znajduje się na stronie organizatora.

 

Szczegółowych informacji odnośnie turnieju oraz w kwestiach promocji organizator udziela pod numerem telefonu +48 22 356 25 06 (Magdalena Stępień) lub pod adresem mailowym mstepien@eurobuildcee.com.

 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz