Giant

EKO Zielone biura w zielonych biurowcach

Lista wydarzeń

Miasto : Warszawa
Miejsce : Centrum Nauki Kopernik
Data : 31.05.2011 - 01.01.2008
Godzina : 08:00 - 00:00
Status : zakończone
31 maja 2011 r. rusza nowy cykl konferencji organizowanych przez The Warsaw Voice.

Już 31 maja 2011 r. rusza nowy cykl konferencji organizowanych przez The Warsaw Voice pod nazwą Innovative Poland. Rozpoczynamy w Warszawie w Centrum Nauki Kopernik konferencją ZIELONE BIURA W ZIELONYCH BIUROWCACH.

Uznani specjaliści i zaproszeni goście będą rozmawiać niemal o wszystkim, co związane jest z ekologicznym budownictwem. Poruszone zostaną kwestie opłacalności ekologicznych rozwiązań, projektowania i odpowiedniego wyposażenia zielonych wnętrz, ekologicznych certyfikatów Breeam i Leed, programów wspierających zielone budownictwo, a także przyszłości takiego budownictwa w Polsce.

Wśród prelegentów i panelistów znajdą się m.in. Agnes Vorbrodt-Schurma – założycielka i prezes Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego (PLGBC), Zbigniew Szpak – Prezes Krajowej Agencji Poszanowania Energii, Beata Osiecka – Prezes Zarządu Kinnarps Polska, Katarzyna Zawodna – Menedżer ds. Zrównoważonego Rozwoju w Skanska Property Poland, Jakub Bartnicki – Senior Consultant w Bureau Veritas, Magdalena Stretton – Dyrektor Zarządzający i Wiceprezes WSP Enviro.

Konferencja kierowana jest do osób i firm zainteresowanych wprowadzaniem ekologicznych innowacji na polski rynek nieruchomości biurowych i komercyjnych. Wśród uczestników będą architekci, deweloperzy, inwestorzy, zarządcy nieruchomości, bankowcy, finansiści, przedstawiciele branży energetycznej, a także przedstawiciele rządu i samorządów.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz