PGE Narodowy

Projekt BMS 2016. Technologia – Integracja – Efektywność

Lista wydarzeń

Miasto : Wolbórz
Miejsce : Hotel Magellan*** Spa & Business
Data : 12.10.2016 - 13.10.2016
Godzina : 09:00 - 17:00
Status : zakończone
Projekt BMS 2016. Technologia – Integracja – Efektywność
"Projekt BMS 2016. Technologia – Integracja – Efektywność". Nowa jakość w kalendarzu imprez branżowych: 12-13 października 2016

12-13 października 2016 odbędzie się wydarzenie Projekt BMS 2016 - pierwsze ogólnopolskie spotkanie dostawców i odbiorców zainteresowanych rozwojem oraz użytkowaniem inteligentnych systemów Smart Building i technologii automatyki budynkowej. Uczestników wydarzenia będzie gościć Hotel Magellan*** Spa & Business zlokalizowany w centralnej Polsce nad Zalewem Sulejowskim.

Tematyka Projekt BMS obejmuje najnowsze trendy takie jak IoT (Internet of Things) i kompleksowe rozwiązania służące do integracji, monitorowania, sterowania, kontroli i optymalizacji pracy instalacji i urządzeń technicznych w budynkach, w tym m.in.: HVAC, systemy bezpieczeństwa, oświetlenie, sieci bezprzewodowe, zasilanie awaryjne UPS, monitoring zużycia mediów, zintegrowane systemy audio-video. Wydarzenie ujmuje problematykę w trzech głównych obszarach funkcjonalnych: technologia – integracja - efektywność, które to obszary stanowią kroki do minimalizacji kosztów, optymalizacji procesów, zapewnienia komfortu i bezpieczeństwa użytkownikom budynków.

Celem wydarzenia Projekt BMS jest wspieranie rozwoju biznesu w obszarze zintegrowanej automatyki budynkowej w Polsce poprzez skupienie w jednym miejscu i czasie najważniejszych graczy: dostawców rozwiązań, kluczowych decydentów reprezentujących integratorów, instalatorów, służby techniczne, zarządców nieruchomością, osoby zainteresowane poszerzaniem wiedzy i pozyskiwaniem kontaktów w obszarze inteligentnego zarządzania budynkami oraz podmioty opiniotwórcze, media i instytucje.

W trakcie dwudniowego wydarzenia przedstawiciele branży przekrojowo zaprezentują informacje na temat trendów, nowinek technologicznych i potrzeb sektora w zakresie Smart Building, systemów automatyki budynkowej i technologii zarządzania budynkami. Szczególny nacisk położymy na wzrastające wymogi ze strony użytkowników, postęp technologiczny, coraz wyższe standardy ekologiczne i energooszczędne oraz procesy certyfikacji obiektów.

Do dyspozycji uczestników przez pełne dwa dni będzie część ekspozycyjna umożliwiająca prezentację sprzętu i indywidualne konsultacje. Wieczorny bankiet i część integracyjna zaowocują w nieformalne kontakty, które przełożą się jeszcze bardziej na efektywną współpracę między partnerami biznesowymi.

Więcej informacji na stronie i facebooku: www.projektbms.pl i www.facebook.com/projektbms.

 


0.0
Tagi: Lockus
Napisz pierwszy komentarz